• Lifestyle  • Nové, větší a lepší Centrum Chodov

Nové, větší a lepší Centrum Chodov

Ve středu 11.října byla po tříleté rekonstrukci otevřena nová část obchodního Centra Chodov. V současné chvíli je v Centru Chodov přes 300 obchodů na více než 100 000 m2, čímž se řadí mezi největší obchodní centra v České republice.

Centrum Chodov je nyní připraveno přivítat své zákazníky a předložit jim široký výběr značek, doplněný mnoha inovativními koncepty, které jsou na českém trhu unikátní.

„Naší snahou bylo dát Centru Chodov další rozměr, posunout ho na vyšší úroveň. Chtěli jsme vytvořit nejen komerční, ale i volnočasovou destinaci s významem pro celý region, jež bude navíc plně odpovídat standardům 21. století. Pevně věřím, že pro návštěvníky dneškem začíná nová éra v oblasti nakupování a zábavy,“ uvedl Arnaud Burlin, ředitel Unibail-Rodamco pro střední a východní Evropu.

V průběhu úprav se Centrum Chodov rozrostlo z necelých 61 000 m2 na 102 266 m2, což ho řadí mezi největší obchodní centra v republice. Z hlediska rozmanitosti a počtu jednotlivých obchodů, kterých je pod jeho střechou více než 300, mu patří v České republice dokonce rovnou první místo.

Na jaké nové značky se můžete těšit?

Vedle populárních značek naleznou zákazníci v novém Centru Chodov také ty, které zde odstartují své působení na českém trhu. Jedná se například o Zara Home, Oysho, AX (Armani Exchange), Yamamay, Boux Avenue, AW Lab, Thomas Sabo a další. Exkluzivní součástí centra je i inovativní koncept The Designer Gallery, prostor prezentující v jedinečném designovém prostředí přední zahraniční i lokální značky, jehož srdcem je Concept Store Czech Labels & Friends, který nabízí spoustu českých značek a autorských kolekcí návrhářů.

Nové Centrum Chodov je koncipováno tak, aby uspokojilo každého zákazníka. Nechybí zde tedy žádná z populárních značek hlavního proudu, ale ani nabídka The Designer Gallery s luxusním zbožím,“ komentuje Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov a dodává: „Velký důraz klademe také na příjemnou atmosféru, individuální péči a rozmanitý doprovodný program, z něhož si vybere opravdu každý a odnese si tak svůj vlastní zážitek z nakupování.“

Největší Cinema City a restaurační zóna, kde si vybere každý

Restaurační zóna Grand Kitchen, která byla otevřena již v březnu, dává návštěvníkům příležitost si užít rozmanitou nabídku na jedno místě. Milovníci jídla se navíc mohou těšit na časté gastronomické akce, které se zde budou konat.

V těsném sousedství Grand Kitchen zahajuje provoz i nové kino Cinema City, které je se svými 18 sály využívajícími nejnovější technologie, včetně tří VIP sálů s luxusními službami a jedním 4DX kinosálem nyní tím největším a nejmodernějším Cinema City v České republice. Filmy v něm může současně sledovat na 2 600 diváků.

O přestavbě a společnosti Unibail-Rodamco

 Společnost Unibail-Rodamco SE, která vznikla v roce 1968, je největší evropskou akciovou společností investující do výstavby komerčních nemovitostí. Působí v 11 zemích Evropské unie a její hodnota je v současné době odhadována téměř na 43 miliard eur.

Unibail-Rodamco zaměstnává na 2 000 profesionálů, kteří svoje zkušenosti zúročují ve vysoce specializovaných segmentech trhu, jimiž jsou například velká nákupní centra v evropských metropolích a rozsáhlé kongresové, výstavní a kancelářské prostory v oblasti Paříže.

Odlišují se od konkurence zejména svým důrazem na co nejkvalitnější architektonické, urbanistické a ekologické zpracování svých projektů. Zaměřují na dlouhodobost a trvalou udržitelnost míst, kde lidé mohou nakupovat, pracovat a odpočívat.

 Společnost do přestavby Centra Chodov investovala 4,4 miliardy korun. Centrum Chodov navíc obdrželo certifikát 4hvězdičkové kvality společnosti Unibail-Rodamco, garantujícínávštěvníkům nejlepší zážitek z nakupování. Unikátní certifikát je v Evropě auditován společností SGS, jež je světovým lídrem v ověřování kvality a certifikace.

Zdroj: Centrum Chodov