• Fashion News  • Objevte Diskrétní kouzlo ženy s průvodcem od Intimissimi

Objevte Diskrétní kouzlo ženy s průvodcem od Intimissimi

Výběr spodního prádla není vždy jednoduchý, jelikož každá z nás má jiné potřeby a nároky. Pro někoho je klíčový materiál, pro jiného vzhled prádla a někomu jde hlavně o funkčnost. Jak ale spodní prádlo správně vybrat, aby vyhovovalo právě vám? Značka Intimissimi nyní přichází s průvodcem, který vám váš výběr rozhodně usnadní.

Praktický průvodce „The Intimissimi Every Wear Book“ vznikl z jednoduchého důvodu. Ženám není jedno, s jakými materiály jejich pokožka přichází do styku, takže je zajímá především kvalita, ale není jim lhostejná ani funkčnost jednotlivých vláken. Jak se ale bude chovat přírodní vlákno ve srovnání s umělým, a které z nich vybrat?

Kapesní příručka od Intimissimi se s vámi podělí o odpovědi na všechny otázky, které by vás mohly ohledně spodního prádla zajímat. Naleznete v ní detailní popis všech materiálů a jejich funkčních vlastností i rady, jaké kousky zvolit jako mezivrstvu mezi spodním prádlem a svrchním oděvem. Dozvíte se navíc vše o vlastnostech a výhodách hedvábí, krajky, kašmíru, přírodní bavlny či mikrovlákna, což jsou materiály, které jsou základem kultovních modelů značky Intimissimi.

Není žádným překvapením, že hlavní tváří průvodce The Intimissimi Every Wear Book se stala světoznámá modelka Irina Shayk. Irina je totiž dokonalým příkladem moderní ženy, která od spodního prádla vyžaduje smyslnost, ale zároveň i kvalitu a komfort. Intimissimi v nové kampani tak prostřednictvím hashtagu #insideandout představuje vizi pragmatické ženy, jež si je vědoma jak své zevní, tak i vnitřní krásy.

Pokud si nechcete nechat ujít příležitost dozvědět se vše o oblíbených modelech a zároveň oslavit filozofii značky, vyrazte do nejbližšího butiku Intimissimi, ve kterém si můžete svého průvodce zakoupit už od začátku října!

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4