• Fashion News  • Novou kampaň šperků Tous zdobí supermodelka Daniela Peštová

Novou kampaň šperků Tous zdobí supermodelka Daniela Peštová

Daniela Peštová je jednou z nejznámějších českých modelek a bezpochyby patří mezi nejkrásnější Češky. Ke krásným ženám neodmyslitelně patří i krásné šperky: proto není divu, že se rodačka z Teplic spojila se španělskou šperkařskou značkou Tous a stala se její ambasadorkou pro Českou a Slovenskou republiku. 

Nová reklamní kampaň nese název Jeden den ze života Daniely a prostřednictvím fotografií a videa zachycuje každodenní okamžiky úspěšné modelky a matky, kterou známe nejen ze stránek módních magazínů. Peštovou tak můžeme vidět v kanceláři, na procházce v centru Prahy či ve večerní róbě. Podle Tous je Daniela Peštová něžná, elegantní a úspěšná žena, perfektně proto odráží temperament španělské značky. Daniela Peštová v minulosti spolupracovala mimo jiné se značkami Dior a L’Oréal; jako ambasadorka Tous se zařadí po boku světových hvězd, jakou je například herečka Gwyneth Paltrow nebo zpěvačka Jennifer Lopez.

05
07
10
12

Značka Tous byla založena už v roce 1920, zlomovým okamžikem pro ni ale byl rok 1965, kdy se do jejího vedení dostal Salvador Tous společně s manželkou Rosou Oriol. Symbolem společnosti je typická silueta medvídka, objevující se na přívěšcích, náramcích, prstenech či hodinkách. Do České republiky se medvídek poprvé podíval před dvěma lety, kdy byl v OC Černý Most otevřen první butik. Od té doby se síť obchodů rozrostla nejen v Praze, ale také v Plzni a Ostravě. Rychle se rozvíjející značka, spojující luxus a cenovou dostupnost, je v současnosti k mání v 53 zemích světa a plánuje se stát vůbec nejžádanější šperkařskou firmou. Už máte svého medvídka i vy?

foto: archiv značky