• Fashion News  • Novou limitku Converse si zamilujete

Novou limitku Converse si zamilujete

Každoroční valentýnská limitovaná kolekce Converse hýří zamilovanou energií. Converse All Heart se nese v duchu nesmrtelného symbolu srdce a zlatých detailů.

Kolekce s názvem All Heart je nabitá láskou a mluví jasným a jednoduchým jazykem. Hlavním motivem je totiž srdce, které se buď nenápadně skrývá a vykoukne, když to nejméně čekáte, nebo je vystavené na odiv. V kolekci objevíte jak nesmrtelné Chuck Taylor All Star, tak i novější modely, které se všechny chlubí speciálními zlatými očky na tkaničky. 

Nejvýraznější součástí kolekce je bílá varianta Chuck Taylor All Star Lift, které se na kotníku houpe zlatý řetízek. Pohodlnost boty zajišťuje odlehčená pěna a bílý minimalistický design skvěle ladí s extravagantním řetízkem. Na podrážce nechybí červený symbol srdce, který mají i ostatní modely v černé a červené barvě.

Tyto barevné verze zdobí výšivka srdce, a to jak na zadní části nad patou v podobě drobných obrázků, tak i na jazyku boty. Místo zlatého řetízku mají kovový motiv srdce navlečený na tkaničkách. Oboje lze podle nálady sundat a hrát si s těmito doplňky, jak sami uznáte za vhodné. 

Dvojice Chuck Taylor All Star je romantickou poctou nesmrtelné Converse klasice. Milovníci tohoto ikonického tvaru si tak můžou užít zamilovanou jízdu v modelu, který má všechny prvky valentýnské romantiky, a přitom jde o jednu z nejslavnějších bot světa. Opět si můžete vyhrát se zlatým kovovým srdíčkem na tkaničkách a upravit si jeho umístění podle nálady. 

Posledním modelem kolekce jsou růžové Chuck Taylor All Star Move Platform. Výrazný a přitom dívčí design svítí veselou barvou a zaručeně rozzáří dlouhé čekání na jaro. Srdíčka jsou schované v Converse nášivce a na podrážce. Jedno malé pak vykoukne vyšité na boční straně. 

Pokud jste si některý z modelů zamilovali, pořídit si ho můžete u vybraných prodejců či na oficiálním českém e-shopu Converse.

Zdroj: Converse Česká republika