• Fashion News  • Mondaily: Paco Rabanne zemřel ve věku 88 let

Mondaily: Paco Rabanne zemřel ve věku 88 let

Zemřel uznávaný španělský módní návrhář a průkopník Paco Rabanne. Designblok odhalil téma i nový prostor pro svůj již 25. ročník. Značka Victoria’s Secret otevírá svou první prodejnu v Česku.

Paco Rabanne zemřel ve věku 88 let

Módní průmysl zasáhla smutná zpráva – 3. února 2023 ve svých 88 letech zemřel uznávaný španělský návrhář Paco Rabanne. V módním světě byl známý jako průkopník, nejen díky výběru materiálů, ale také díky tomu, že byl první, kdo přivedl na přehlídková mola modelku černé pleti.

Zemřel návrhář Paco Rabanne

25. ročník Designbloku odhaluje téma i nový prostor

Největší přehlídka designu a módy ve střední Evropě propukne od 4. do. 8. října 2023 ve dvou velkolepých výstavních domech v Praze. Designblokem poprvé ožije Veletržní palác, největší výstavní prostor Národní galerie Praha, a již potřetí Uměleckoprůmyslové museum v Praze. Tématem, které je již tradičně koncepčním pojítkem celého festivalu, se pro pětadvacátý ročník stává CESTA.

Victoria’s Secret otevře svou první prodejnu v Česku

Milovníci spodního prádla od celosvětově známé značky Victoria’s Secret si přijdou na své! Již v květnu se otevře první prodejna v Česku a to přímo v nákupním centru Westfield Chodov. Do této chvíle bylo možné najít značku Victoria’s Secret pouze v tranzitní části Letiště Václava Havla.

Foto: archiv značek