• Lifestyle  • Objevte neobjevené destinace pro vaši dovolenou

Objevte neobjevené destinace pro vaši dovolenou

Rádi cestujete po Evropě a dochází vám nápady kam se ještě podívat? Objevte jedinečný výběr tajných destinací. Od Asos v Řecku po Riquewihr ve Francii a Cala Figuera ve Španělsku. Skutečné poklady jsou skryty v každém rohu Evropy.

Asos-Kefalonia-Řecko

Chcete-li uniknout z rutiny (dopravní zácpy nebo hluku), rezervujte si ještě dnes hotel, vilu nebo apartmán v Asos na ostrově Kefalonia v Řecku. Objevte tuto vesnici s 500 letou historií, křišťálově čistou vodou a lahodným podnebím.

Riquewihr-Alsance-Francie

Francouzi a cestující z celého světa považují Riquewihr za jednu z nejkrásnějších vesnic ve Francii. Toto středověké město, které se nachází v Alsasku, je celosvětově známé svou architekturou, která zůstala po staletí neporušená. Oblíbíte si krásu a autenticitu ulic ale i lahodné víno.

Bogliasco-Itálie

Bogliasco se nachází v Ligursku a je jedním z nejvíce neuvěřitelných skvostů v Itálii. Toto malé městečko (méně než 5000 obyvatel) je perfektní destinací pro ty, kteří nevyhledávají přelidněná místa. Užijte si svůj pobyt v Bogliasco, objevte „Cinque Terre“ a navštivte vinice regionu nebo si dopřejte výlet lodí.

Cala Fiquera-Mallorca-Španělsko

Cala Figuera je jedním z nejkrásnějších míst na Baleárských ostrovech a jedním ze skrytých skvostů Španělska. Tato nádherná destinace je populární destinací pro umělce z celého světa, stejně jako turisty, kteří hledají autenticitu a klid.

Undredal-Norsko

Možná znáte „Undredal“ kolekci ložnic Ikea, ale Undredal je především krásná malá vesnice blízko Flamu (dvě hodiny jízdy od Bergenu). Undredal má pouze 110 obyvatel, ale více než 500 koz! Kozí sýr je jedním z hlavních zdrojů příjmu.

Zaandam-Nizozemsko

Zaandam je jasný obraz Nizozemska. Uprostřed kanálů se objevují krásné vesnice a mlýny udržující tradici. Zaanstad je pouhých 30 minut od centra Amsterdamu a rozhodně stojí za návštěvu.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7