• Beauty  • Oriflame uvádí novinku – revoluční bio aktivační péči o pleť NovAge+

Oriflame uvádí novinku – revoluční bio aktivační péči o pleť NovAge+

Když se spojí moderní věda a příroda, vznikají převratné novinky. Ne jinak je tomu i v případě revoluční řady péče o pleť NovAge+ od švédské společnosti Oriflame. Právě díky nejmodernějším technologiím v sobě kombinuje sílu, jemnost a preciznost, které tak dávají pleti přesně to, co v danou chvíli potřebuje pro zdraví a udržení mladistvého a svěžího vzhledu.

Multiaktivní rituály přinášejí znatelné účinky už po dvou týdnech

Celkem jedenáct jedinečných bio aktivačních technologií, které jsou inspirovány přírodou, pracují v dokonalé symbióze s přirozenými biologickými funkcemi pleti. Aktivují tak její vlastní obranné mechanismy jdoucí proti jejímu stárnutí. Díky tomu a díky nové úrovni vrstvení se tak pleť regeneruje a posiluje. Oriflame NovAge+ představuje naprosto přizpůsobitelný systém omlazující péče, jehož základem jsou kosmeceutické účinky jednotlivých produktů.

Již po dvou týdnech pravidelného používání jsou vidět účinky. Tento fakt dokazují i klinické studie. Věnujte své pleti dvakrát denně dvě minuty – čas, který je dostatečný pro aplikaci čtyřfázové péče, složené z pěti produktů – čisticího přípravku, séra, očního krému, denního a nočního krému.

 „Kosmetická řada NovAge+ má klinicky ověřené účinky již za dva týdny. Obsahuje čtrnáct nových produktů, které se mezi sebou dají libovolně kombinovat. To znamená, že si můžete vybrat sérum, které pleť vypíná a zpevňuje ji, k tomu oční krém na projasnění těchto partií a multiaktivní denní krém s výrazně omlazujícími účinky. A to buď s lehkou nebo hutnější texturou a také s SPF nebo bez něj. Na noc použijeme krém noční. Péči o pleť by mělo předcházet její vyčištění novým čisticím gelem. Každá rutina se skládá z pěti kroků a představuje mnohem intenzivnější a účinnější řešení než samotné použití krému. Tímto postupem dosáhnete výrazně viditelnějšího efektu na vaší pleti. Kromě toho můžete využít také čtyři již připravené rituály, z nichž každý je určen na nějaký problém pleti. Necílíme tedy na věk, ale na problémy pleti. Ať už jde o akné či určité povadnutí pleti, vše umíme vyřešit právě díky řadě NovAge+,“ doplňuje k novým produktům Lucia „Lussi“ Šenková, Product Specialist a Senior Trainer Oriflame.

Zvolte správnou péči, diagnostiku pleti zvládnete i doma

Pro dosažení maximálního účinku je důležité dodržet jednotlivé kroky, protože každý z nich má svůj vlastní úkol a vzájemně se podporují. Jak si ale zvolit ten správný a pravý rituál?

Dermatoložka MUDr. Jana Housková doporučuje:

 „Produkty pro péči o pleť vybíráme podle našeho typu pleti tak, aby řešily její stav. Produkty této řady lze různě kombinovat. V případě změny potřeby tedy stačí vyměnit například texturu krému či sérum.“

Pokud si vy sami nejste jisti potřebami své pleti, nebojte. Řadu NovAge+ provází  nový nástroj pro digitální diagnostiku pleti, který je k dispozici na webových stránkách Oriflame.  On-line a za méně než dvě minuty tak můžete získat kompletní analýzu pleti a následné doporučení pro nejvhodnější rituál NovAge+.

„Možnost individuálního sestavení rutiny přesně na míru potřebám dané pleti je velkým přínosem. Potřeby naší pleti se totiž mění na základě vnitřních i vnějších činitelů. Těmi jsou vedle přirozených změn vlivem stárnutí dále změny počasí v průběhu roku, hormonální změny či například změna životního stylu a stravy,“ doplňuje doktorka Housková.

Jedinečné rituály pro zdravou a mladistvou pleť

Každý rituál obsahuje až osm z celkem jedenácti bio aktivačních technologií přírodního původu (z čehož čtyři jsou patentovány). Vybrat si můžete mezi hutnými krémy, lehkými krémy či jejich kombinací. Pro suchou pokožku a pro stárnoucí pokožku doporučuje dermatoložka krémy s hutnější strukturou. Pleti mastné pak bude nejvíc vyhovovat lehčí fluidní krém. Můžeme se rovněž řídit postupem, že ráno zvolíme lehčí textury a na noc pak hutnější a výživnější.

Sama ambasadorka značky Veronika Kašáková, modelka a zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové uvádí: „Produkty z nové řady NovAge+ testuji téměř dva měsíce. Za tu dobu jsem naprosto přesvědčena, že tato řada je jedničkou na trhu. Oceňuji možnost výběru jakýchkoliv produktů dle typu a potřeb pleti, ale i možnost kombinací textur a přípravků s obsahem SPF nebo bez. Zamilovala jsem si rozjasňující oční krém, který je pro mě po probdělých nocích naprostým zázrakem. Baví mě, jak jde Oriflame dopředu ve vývoji produktů a že jsem toho součástí. Oriflame je pro mě jistotou a pomocníkem v tom cítit se líp.“

Udržitelnost a odpovědný přístup

Pro značku Oriflame je typické, že veškeré suroviny pro výrobu jsou získávány odpovědným způsobem, oplachovací produkty mají biologicky odbouratelné složení a obrovský důraz se klade na obaly, které jsou vyrobeny odlehčené a z recyklovaných materiálů.

Vyberte si

Ideální je si svůj každodenní rituál nakombinovat přesně podle vašich individuálních potřeb, podle potřeb vaší pleti. Lze si ale také vybrat z již předpřipravených rituálů níže.

NovAge+ Rituál Wrinkle Smooth

Viditelné vyhlazení pleti již od prvního použití. Bio aktivační technologie výrazně podporují tvorbu kolagenu v dermis (škára) a urychlují obnovu buněk. Dochází tak k redukci hlubokých vrásek, zjemnění linek a zlepšení pevnosti pleti, která je pak plnější, zářivější a vypadá mladistvě.

NovAge+ Rituál Lift+Firm

Viditelně vypne ochablou pleť a obnovuje kontury obličeje, které jsou následně pevnější a definované. Patentovaná technologie Oripeptid-3 například zvyšuje přirozenou tvorbu kolagenu rychleji než vitamin C.

NovAge+ Rituál Bright Intense

Redukuje viditelnost hyperpigmentace a známky stárnutí. Patentovaná technologie zajišťuje rovnoměrný tón pleti a její rozjasnění. Skvrny od slunce či jizvičky po akné? Nemají šanci.

NovAge+ Rituál Blemish+Age Defy

Zaměřuje se na aknózní pleť, kdy bio aktivační technologie pomáhají redukovat kožní maz, odstraňovat akné, a předcházet tak jeho další tvorbě. Rituál navíc přispívá k mladistvé pleti a redukci vrásek.

Splňte si sen o krásné pleti díky péči, jež je precizní, silná i jemná zároveň.

Zdroje: 1, 2, 3, 4