• Styling  • Oversized doplňky roku 2020

Oversized doplňky roku 2020

Co bude trend v doplňcích pro nadcházející hok? Rozhodně víme, že oversize!

Oversize (tedy nedměrná velikost) opustila pletenou zimu a zakousla se do šperků, kabelek a dalších drobnůstek, které dělají náš outfit celistvý. Nebojte se zvýraznit jindy nenápadné!

Výrazné náušnice – na svůj dlouhý krk upoutáte pozornost ostatních originálními náušnicemi.

Oversize IT – zkuste vyměnit vaši malou praktickou IT za větší tašku, uvidíte, jak si ji za pár chvilek oblíbíte. Vejde se do ní tolik věcí! No která z nás by to neocenila. konečně si můžeme dovolit větší kabelku na více věcí.

KENZO, Spring 2020

Masivní podpatky – tento trend se dotkl i podpatků a tak můžeme konečně kráčet po městě ve vysokých podpatcích, aniž by hrozilo, že uvíznou mezi dlažebními kostkami.

FENDI, Spring 2020

Výrazné prsteny – pokud jste milovnicemi prstenů a oceníte originální doplněk, velký prsten vám nahradí veškeré doplňky a tak ráno nemusíte dlouho vymíšlet, čím svůj outfit doladíte. Nás zaujaly čeští šperkařští designéři. Co třeba vyzkoušet nový materiál?

pozlacený porcelánový dinosaurus Minka, Martina Klbečková

Široké pásky – jsou skvělé v tom, že zvýrazňují ženskou postavu – úzký pas, sluší zejména postavám typu “přesýpasích hodin”. Kombinovat ho můžete buď s šaty (zhubly jste a teď jsou vám volné), nebo se sukní a tričkem, kdy outfit propojí a vypadá sjednoceně. Pak se Vás okolí bude ptát, kde jste koupily ty úžasné šaty.

DROME, Spring 2020

Zdroje: 0), 1), 2), 3), 4), 5)