• Styling  • Teddy coat – trend letošní zimy, který zahřeje

Teddy coat – trend letošní zimy, který zahřeje

Takzvaný teddy coat je trendem letošního podzimu a zimy. Na tento kabát jsou jen dva názory. Někteří ho milují, někteří nenávidí. Do jakého týmu patříte vy?

Chlupatý kabát je specifický příjemným materiálem, který působí na první dotek jako kožíšek. Výhodou je, že v zimě vás příjemně zahřeje, a pokud ho i dobře zkombinujete, budete vypadat neskutečně trendy!

Důležité u výběru těchto kabátů je délka. Jelikož jsou sami o sobě dost objemné, délka dělá opravdu hodně. Obzvlášť u nízkých žen. Ty by měly zvolit kabát spíše kratší. Ať už bundu či kabátek v délce stehen. Naopak vysoké ženy si mohou dovolit chlupaté kožíšky až po lýtka.

Co se týče barev, těm se meze nekladou. Blondýnkám sluší růžové či bílé kabáty, tmavovlásky zas neudělají chybu, když sáhnou po hnědém. S doplňky by se to nemělo překážet. Dobře ke kabátu vypadá pletená čelenka nebo teplý kulíšek. Naopak objemným šálám doporučujeme se vyhnout. Objemnosti kabátu by šála dodala dojem, že máte kila navíc. U většiny kabátů ale šála ani není potřeba, mají zapínání až ke krku. Pokud se šály vzdát nechcete, nechte ji pod kabátem.

A jak se vám líbí tento trend? Jste pro „medvědí kožíšky“ nebo proti nim?

Zdroj fotografií: Pinterest 1,2,3,4,5,6,7,8,9