• Fashion News  • Mondaily: Pandora pro domácí mazlíčky? Ano!

Mondaily: Pandora pro domácí mazlíčky? Ano!

Kostičky, srdce a tlapky, o to tu běží! Pandora totiž přišla minulý čtrvtek s kolekcí pro psy i kočky, jež je k dispozici ve dvou barvách a čtyřech velikostech. Kreativní ředitelé společnosti Pandora zvolili rostlinný materiál podobný kůži pro nastavitelné límce a lehkou nerezovou ocel pro přívěsky, na které lze vyrýt vzkazy a další detaily. Obojky navíc obsahují až 76 procent biologických vláken a pryskyřice na bázi kukuřice, jež pokrývá látka na bázi viskózy odolná vůči plísním a bakteriím.

„Přetížení roztomilostí zaručeno. Rodiče hrdých domácích mazlíčků budou mít nyní příležitost se se svými čtyřnohými přáteli sladit jako nikdy předtím,“ uvedla společnost Pandora ve svém tiskovém prohlášení.

Beyoncé šokuje svět svým teaserem ke klipu ‚I’m That Girl‘

V pátek Beyoncé vydala to, co nazvala „I’M THAT GIRL (Official Teaser)“ – upoutávku na to, co bude buď dlouhým vizuálem doprovázejícím album Renaissance nebo videoklipem k „I’m That Girl“. Nebo se možná vizuál pro Renaissance jmenuje „I’m That Girl“? Nejsme si úplně jisti, ale celý svět křičí jediné: „Díky Beyoncé!“ 21 ikonických looků, mezi kterými nechybí kovový kousek, o který Bey rozbíjí vejce, nebo královna popu současnosti se zelenými vlasy či obličejem zalitým stříbrem. Ale to nestačí psát, to musíte vidět….

Kolekce Swarovski pro podzim/zimu 2022

Kreativní ředitelka Giovanna Engelbert vdechla život kolekci podzim/zima 2022, ve které představuje i produkty spadající do kategorie lifestyle, jako jsou hodinky, psací potřeby nebo obaly na mobilní telefony! Extravagantní křišťály či barevné kombinace v nejrůznějších podobách dodají třpyt všední každodennosti. Co na kolekci říkáte?