• Fashion News  • Pippa Middleton jako nádherná nevěsta

Pippa Middleton jako nádherná nevěsta

Skoro královská svatba se uskutečnila v sobotu v Englefieldu v Anglii, kde si před zraky téměř celého světa řekli své manželské sliby mladší sestra vévodkyně Kate, Pippa Middleton, s finančníkem Jamesem Matthewsem.

V červenci minulého roku požádal britský miliardář, finančník James Matthews, o ruku sestru vévodkyně Kate, Pippu Middleton. Už tehdy se vědělo, že půjde o nejsledovanější britskou svatbu od doby, kdy se vdála Kate Middleton za prince Williama. Přesto, že Pippa ani její ženich nejsou šlechtického původu, na svatbě rozhodně nešetřili. Pojďte se společně s námi podívat, jak to v jejich svatební den vypadalo.

Nevěsta s otcem na obřad přijeli vozem značky Jaguar z roku 1951.

Pippa byla nádherná, její svatební styl byl moderní, svěží, a přesto s klasickými prvky. Pro tento den si vybrala bílé krajkové šaty od módního návrháře Gilese Deacona, jejichž cena se pohybovala kolem 40.000 liber (asi 1,2 miliónu korun). Šaty byly vyrobeny ručně na míru. Hlavu jí zakrýval jemný závoj a ve vlasech měla zdobný diadém.

K oltáři vedl Pippu její otec, Michael Middleton

Celá svatba se nesla v pompézním duchu a nechyběla na ní ani část královské rodiny – vévodkyně Kate, která dorazila se svými dětmi, princeznou Charlottou a princem Georgem. Neteř a synovec Pippy, Charlottka a George, plnili oba v tento den důležité úkoly. Malá princezna byla hlavní družičkou a princ George nesl k oltáři Pippě a Jamesovi prstýnky.

Samozřejmě dorazil i princ William s bratrem Harrym, který dorazil bez své přítelkyně, herečky Meghan Markle. Ta nechtěla, aby se více pozornosti upíralo na ni, než na samotnou nevěstu.

Vévodkyně Kate na sobě měla pudrově růžové šaty a malá Charlottka měla bílé šatičky, zdobené mašlí ve stejné barvě. Matka sester Middletonových, Carol Elizabeth Middleton, měla šaty laděné také do růžové barvy.

Líbánky bude tato dvojice trávit na tichomořském ostrově Tetiaroa. Jedná se o malý ráj v atolu, který se nechází tisíce kilometrů jižně od Havaje a kdysi býval letní rezidencí pro náčelníky a krále Tahiti. Tentokrát ho mají celý pro sebe. Ostrov Tetiaroa kdysi patřil ikonickému herci Marlonu Brandovi.

Po obřadu, zde již Pippa jako vdaná paní.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...