• Styling  • Plavkové trendy 2022: Střihy a trendy, které budou toto léto hitem!

Plavkové trendy 2022: Střihy a trendy, které budou toto léto hitem!

Plavky, plavky a po roce opět ty plavky. Pro někoho žádná věda, ale jsou i tací, kteří si nákup nových plavek užívají každou sezónu, nejlépe hned několikrát. Patříte mezi ně? Pokud je vaše odpověď jednoznačná, neměly by vám uniknout trendy tohoto léta. Připravte se s námi na nezapomenutelné léto… 

Barevné, s flitry, s ramínky či bez – tyto otázky si žena klade během léta nespočetněkrát. Letošním hitem jsou bezesporu barvy. K létu přeci pořádná směsice barev patří a kombinací se bát nemusíte. V některých obchodech se objevují například i motivy retro stylu. Retro je teď velmi oblíbené v módním průmyslu a není divu, že se tento trend promítl i do kolekcí plavek. 

Nevadí vám u bazénu zářit? Pak doporučujeme plavky s jemnými vsadkami flitrů. Flitry se na plavkách objevují již několikátým rokem, nicméně právě tyto detaily jsou velmi oblíbené a firmy na ně rády opakovaně vsází. 

Šňůrky u plavek někdo nesnáší, někdo miluje. Navíc si je teď můžete užít ve velké míře. 

TIP od DailyStyle.cz : Nebojte se toho a obohaťte váš plážový look sexy a rafinovaným vázáním. Zvýrazníte tak všechny přednosti svého těla a u moře opravdu zazáříte!

Co se střihů týká, u vrchních dílů letí klasika – trojúhelníková podprsenka (náš TIP č.2 – zkuste si pohrát i s ní, otočte je vzhůru nohama a netradiční typ podprsenky máte raz dva) a balkonetky. Kromě toho menší poprsí ocení i netradiční střihy, kdy jsou podprsenky bez košíčků ala lambáda.

A co spodní díl? Již minulý rok se objevoval spodní díl s vysokým pasem. A máme ho tu zase! Aby to ovšem nebyla nuda, některé jsou doplněné o řasení, volánky, detaily kroužků atp. Horkým trendem budou i letos plavky jednodílné. Ovšem opět platí, že i tento typ plavek se dá vynosit stylově.

Zdroje fotografií: Unsplash, archivy zmíněných značek