• Styling  • Pořiďte si maxi šaty, v kterých budete chodit od jara do podzimu

Pořiďte si maxi šaty, v kterých budete chodit od jara do podzimu

Vzdušné maxi šaty každoročně kralují letním měsícům a dovoleným v přímořských letoviskách. Ačkoliv jsou do teplého počasí jako stvořené, je trochu škoda je po zbytek roku pohřbít hluboko ve skříni, co říkáte? Připravili jsme pro vás několik inspirativních outfitů, díky nimž budete chtít prodlouženou siluetu nosit od jara do podzimu. 

Jarní křivák. Kožený křivák se dá považovat za jeden ze základů moderního šatníku. Pokud ho obvykle nosíte jen k džínám a tričku (víme, že to je skvělý ležérní look), zkuste si troufnout na změnu a přehodit ho přes výrazné maxi šaty. Vzdušná dlouhá sukně bude skvěle vypadat i v kontrastu s motorkářskými gládami, díky nimž hravě zvládnete jakýkoliv jarní deštík.

Zavinovací střih do parného léta. Jeden z největších hitů uplynulé letní sezóny? Zavinovací šaty! A není divu, jsou totiž extrémně lichotivé pro téměř každou postavu a vytváří sexy ženskou siluetu. Na módním Olympu se nadále drží také vzor kostky. Noste s jednoduchými sandály a zajímavou kabelkou – obdivné pohledy na ulici zaručeny.

Babí léto v kovbojských botách. Zářijovou nabídku všech módních řetězců zaplavily boty v kovbojském stylu, které už dávno nepatří jen do filmů o Divokém západě. Místo džínových kalhot, tak typických pro western, je zkuste nosit rafinovaněji: dlouhé šaty k nim vytvoří zajímavý kontrast. Na chladnější večery se vyzbrojte volnějším kardiganem nebo sakem.

Podzimní romantika. Že se maxi šaty nehodí do chladného počasí? Omyl! Stačí jen šikovně vrstvit. Ne nadarmo se podzimu v angličtině přezdívá “sweater weather”. Huňatý svetr totiž v plískanici nejen spolehlivě zahřeje, ale umí vypadat úžasně (nejen) v kombinaci s maxi délkou. Když už opravdu přituhuje, nebojte se pod dlouhou sukní nosit i punčochy s kozačkami. Oversized kabáty nebo pánská saka? Vše dovoleno. Abyste se pod vrstvami oblečení neztratila, přidejte zajímavý pásek, který zdůrazní postavu.

 

zdroj: 12345