• Lifestyle  • Poslední rozloučení s královnou Alžbětou ll.

Poslední rozloučení s královnou Alžbětou ll.

Není tomu ani měsíc, kdy britská královna Alžběta ll. zemřela. Celý svět se zalil smutkem a všichni – přes Brity až po významné světové módní návrháře, na ni v milém začali vzpomínat a připomínat si její lásku, píli a odpovědnost, ale i její ikonický cit pro módu. Poslední rozloučení proběhlo v pondělí 19. září. Pojďte se s námi podívat na srdceryvné momenty z pohřbu královny Alžběty ll.

Poslední rozloučení, kterému přihlížel celý svět, mělo hned tři smuteční obřady – dva veřejné, kde se mimo královskou rodinu sešli i příslušníci i politici ostatních států, a poslední soukromý obřad, při kterém se královská rodina naposledy rozloučila s maminkou, babičkou, prababičkou – svojí královnou.

Na pohřbu nechyběla ani pravnoučata královny – malý princ George se svojí sestrou princeznou Charlotte. I přes tak smutný den, který je pro děti kolikrát náročnější, se cestou objevil alespoň malý náznak odlehčené nálady. Slzy nicméně zastavit nejde, proto se o jeden z velmi silných okamžiků zasloužila právě malá princezna Charlotte. A jelikož psí láska nikdy nerezaví, vzpomínat na ni budou i její čtyřnozí mazlíčci. Královna Alžběta ll. byla velmi známá svojí láskou k plemenu doslova královského psa – corgi. Za její život jí psi dělali radost na každé kroku a stali se pro ni rodinou. Průvodu se proto účastnili i Muick a Sandy, kteří si získali naprosto všechny.

Fotografie: oficiální web britské královské rodiny Royal.uk