• Styling  • Potisky kam se podíváš

Potisky kam se podíváš

Potisky jsou hitem letošního jara a léta a vy tohle volání módních trendů rozhodně neignorujte. Běžte mu naproti! Zapomeňte na chvíli na minimalismus a užijte si mixování vzorů, barev a materiálů. 

Sluníčko svítí, ptáčci zpívají a příroda se probouzí. A to je čas na potisky! Pokud se pohybujete v buticích, jako ryba ve vodě, určitě jste zaznamenali záplavu květin, motýlků, ptáčků, puntíků i grafických prvků. Noste je na šatech, košilích i botách, fantazii se meze nekladou a pokud máte mixování v krvi, kombinujte vše najednou. Cool je kombinace květin a proužků, leopard s proužky, velké a menší květy nebo cokoli vás napadne se stejným barevným základem.

Vzory2

Květinové šaty se vám v šatníku určitě neztratí a pokud je doplníte křivákem  a keckami budete cool, na zahradní párty stačí páskové sandálky a kabelka. Jednoduchý look rozjasněte košilí s ptáčky nebo květovaným sakem.

Pro módní fajnšmekry tady rozhodně neplatí „noste jen jeden výrazný doplněk“ nebo „barevný doplněk či oblečení už radši kombinujte jen s neutrálním zbytkem outfitu, aby to náhodou nebylo moc“.

Vzory3

Naopak – vezměte co nejvíc barev, doplňků, výrazných kousků, a kombinujte. Tenhle styl sice není pro každého, ale zkuste to… hrajte si, mixujte a módu si užívejte s nadhledem.

Vzory1

Zdroje : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...