• Fashion News  • Představujeme Little Kydoo, českou značku bezpečných slunečních brýlí pro děti

Představujeme Little Kydoo, českou značku bezpečných slunečních brýlí pro děti

Nová česká značka na trhu slunečních brýlí pro děti, Little Kydoo, představuje 100% bezpečné produkty ve 4 trendy modelech K, I, D a S pro děti od 1 do 7 let. Brýle Little Kydoo jsou zdravotně nezávadné a poskytují maximální ochranu s důrazem na pohodlnost a stylovost při nošení.

Dětské sluneční brýle Little Kydoo poskytují 100% ochranu proti nebezpečnému UVA, UVB a UVC záření díky UV ochrannému filtru 400 kategorie číslo 3, který nepropouští záření nižší vlnové délky než 400 nm. Všechny modely jsou zároveň vyrobeny z kvalitního, lehkého a pružného materiálu – polykarbonátu, který je odolný proti poškození a neobsahuje BPA, ftaláty a PVC.

DailyStyle tip: Aktuálně probíhá na celém e-shopu sleva 30 % na všechny modely s kódem LETO30!

Celý koncept vznikl ve chvíli, kdy jsme my sami hledali stylové dětské brýle s ochrannými prvky a zjistili, že to není zrovna procházka růžovým sadem. Nakonec jsme se rozhodli, že se do tohoto podnikatelského záměru pustíme sami a budeme nabízet sortiment, který nám při hledání brýlí pro nejmenší a pro předškoláky chyběl.“ David Kadlec, zakladatel značky Little Kydoo.

Little Kydoo představuje 4 základní stylové modely K, I, D a S, které do budoucna rozšíří o nové designy.

Model K je vhodný pro děti od 2 do 5 let. Mezi dětmi je nejoblíbenější, nejspíše proto, že se podobá brýlím dospěláckým. Skvěle padne klukům i holkám a díky své lehkosti představuje skvělého společníka na výlety do přírody i do města.

Model I je na míru ušitý dětem ve věku od 4 do 7 let. Tato kulatá stylovka byla stvořena pro všechny malé parádnice a frajery a vzhledem k trendovosti tohoto designu jsme se pustili i do odvážnějších vzhledů – oranžové, tyrkysové nebo s želvovinovým dekorem.

Model D je vhodný pro všechny akční a neposedné děti ve věku od 3 do 6 let. Téměř nerozbitná varianta s aerodynamickým tvarem ochrání dětské oči při všech sportovních aktivitách i hravých letních vycházkách.

Model S je ideální i pro nejmenší děti od 1 roku až do 4 let. Díky super ohebným stranicíma extra pružnému materiálu se brýle jen tak nezlomí. Pro maximální bezpečnost při nošení je součástí balení také odepínací šňůrka kolem hlavy, se kterou brýle zůstanou tam, kde mají být.