• Fashion News  • PUMA a PLEASURES se spojili a vytvořili kolekci

PUMA a PLEASURES se spojili a vytvořili kolekci

PUMA a PLEASURES se spojili a vytvořili kolekci, v níž se mísí prvky sportovního s funkčním oblečením. Streetwearová značka PLEASURES oživuje kolekci hravou neuctivostí a eklektickými hudební odkazy na německou party scénu. To vše je okořeněno příchutí popkultury a kosmopolitního nádechu Los Angeles.

Kolekce navazuje na DIY inspirovaný projekt PUMA a PLEASURES “Overdyed Velophasis”, který byl představen v polovině roku 2023.

Značky navazují na toto kreativní partnerství a vytvářejí kapsulovou kolekci, která zahrnuje originální vzory, střihy, trička s grafikami, doplňky a dvě verze progresivní siluety boty Velophasis s příchutí Y2K. Vybrané kousky jsou opatřeny extravagantní grafikou Sportartikelhersteller, což v němčině znamená „výrobce sportovního zboží“, a odkazuje na dědictví značky PUMA jako výrobce treter a kopaček. Součástí kolekce, která je hravou oslavou Německa a Los Angeles, je také tričko se speciální grafikou Biergarten.

Model boty Velophasis je vyveden ve dvou kontrastních barevných schématech. První přináší estetiku bílých tónů s jemně zažloutlou podrážkou. Doprovodná verze potom odvážně kombinuje tóny oranžové, žluté a černé barvu.

Dominantou kolekce je fialová vzorovaná bunda Puffer Jacket s celoplošným geometrickým vzorem a bundou Zip-Off Jacket s raglánovými rukávy na zip, které lze nastavit. Téma Sportartikelhersteller pokračuje také jako potisk na basic mikinách a tričkách. K doplňkům patří maskáčová kšiltovka, bucket hat a taška messenger bag.

Na oslavu spolupráce přivezou PUMA a PLEASURES do německého hlavního města akci Velophasis Sound System. Speciální rave bude prezentován jako moderní karneval ve stylu slavného Oktoberfestu. 

Kolekce PUMA x PLEASURES bude k dostání od 21. října 2023 na footshop.czshooos.czPUMA.comPLEASURESNOW.com.

Foto: archiv značek