• Styling  • Pyjamas pro lenošení i domácí party. Tyhle nebudete chtít o svátcích sundat!

Pyjamas pro lenošení i domácí party. Tyhle nebudete chtít o svátcích sundat!

Pokud jste typ, který se raději zachumlá pod deku s filmem a silvestrovský večer prožije spíše než někde ve společnosti v pohodlí domova, máme pro vás inspiraci pro sváteční chic pyjamas. Ty jsou totiž neskutečně trendy a budou vypadat skvěle na fotkách u krbu i z večírku. Jednoduše must have outfit, který nemusíte o svátcích sundat!

Pánské pyžamo se špetkou elegance

Pánské pyžamo je již dlouhodobějším trendem, který vládne nejen postelím, ale i elegantnímu oblečení do práce či na večírek. Rozdíl je pak akorát ve výběru materiálů. Pokud máte rádi pohodlnost, sáhnete pravděpodobně po bavlně. Pro sexy vyznění se nabízí satén či hedvábí, ty vysoce gramážní pak neváhejte vynést do společnosti. Stačí jen přidat lodičky a náušnice a hurá na party!

Saténová elegance

Sexy a zároveň elegantní. Tato juxtapozice stylu vás zavede do ladně svůdného saténového opojení se špetkou nadčasovosti. Pokud si chcete vzít tento look do společnosti, je to sice pro odvážnější povahy, zato ale můžete sklidit opravdovou poklonu od přihlížejících. Lze jej nastylovat minimalisticky i svůdně, záleží na doplňcích a make-upu.

Flitrová záplava

Pokud máte rádi něco opravdu výrazného, budou pro vás skvělou volbou à la pyžamové modely s flitry, které značka Reserved uvedla ve své kolekci Party Mysterious. Výrazná růžová, průhledné materiály a perfektně padnoucí střihy vás promění v dokonalou party královnu.