• Styling  • Pyžamová párty

Pyžamová párty

Je skvělé, když je postelové pohodlí trendem šitým na míru. A právě tohle nám dnešní móda nabízí. Trend uvolněného oděvu, původně vhodného spíš do ložnice a na lenošení, než do ulic, zasedacích místností a na večírky, prostě milujeme.

Tento styl je tu už dlouho, stále nás baví a vyvíjí se. Ať už jste neodolali a pořídili si trend devadesátých let – šaty á la negližé nebo jste milovnice modelů vycházejících z klasických pánských pyžam, určitě patříte do hledáčků street stylových fotografů. A znáte něco lepšího, než být celý den v pyžamu?

Collage_Fotor pyžamo

 

Chystáte se do společnosti? Oblečte saténovou košilku. Odpadne vám jakékoli přemýšlení co doplnit čím a můžete pak rovnou skočit do peřin. Určitě budete nejstylovější! Nazujte pořádně vysoké podpatky, přidejte šperky, stylové psaníčko, přehoďte přes sebe kožíšek a bavte se!

Saténové šaty na denní nošení vrstvěte. Vsaďte na košili nebo rolák, který oblékněte pod ně, doplňte to velkou kabelkou, keckami a užívejte den. Mixujte materiály a nikdo vás nepřehlédne, vždyť co je víc cool, než saténová košilka doplněná hrubým svetrem nebo denimem?

Collage_Fotor pyžamo 3

 

Když chcete být in a stylové, nemusíte ven v pyžamu! Obchody jsou plné sak, košil a kompletů, které pyžama silně připomínají. Pokud milujete áčkovou siluetu, vyberte si kalhoty s rozšiřujícími se nohavicemi a doplňte je svetrem, který bude jemně obepínat vaše křivky. Ve stylových outfitech po vzoru pyžam budete, jak v bavlnce. Střihy jsou čisté, jednoduché a vzdušné s nádherně jemnými vzory.

Collage_Fotor pyžamo 2

A ještě maličkost…už máte v botníku pantofle? Pokud ne, určitě do nich investujte, nadcházející sezóna po nich volá.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 56, 7, 8, 9, 10

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...