• Fashion News  • Pánský streetstyle je sexy! Letos ho ovládne denim.

Pánský streetstyle je sexy! Letos ho ovládne denim.

Džínovina – materiál, který snad nikdy nevyjde z módy. Nosí ho jak ženy, tak muži a není snad člověka, kterému by neslušel.

Zatímco ženy budou vždy působit více žensky v kolové sukni s košilí nebo v šatech, pánové byli, jsou a i tento rok budou nejvíce sexy v denimu! Když si tedy vyberou kousky dobře padnoucí a kvalitní…

Nám se zalíbila nová kolekce od značky Cayler & Sons – All Day Denim. Jedná se o velice kvalitní produkty za rozumné ceny, které sledují nejnovější módní trendy. Cílí sice především na mladší generaci, ale na své si v této kolekci zajisté přijdou i starší pánové. Koneckonců – džíny dnes vidíte na všech, a to bez rozdílu věku.

Collage_Fotor cayler

Džínové nemusí být jen kalhoty, ale pánům budou zajisté slušet i bundy nebo mikiny, které v kolekci naleznete také. Ta je zatím dostupná jen u vybraných prodejců v některých státech Evropy a Česká republika má to štěstí, že je jednou z těch vyvolených zemí.

Collage_Fotor cayler23

U nás značku Cayler & Sons – a hlavně tedy novou kolekci All Day Denim – naleznete v obchodě Snapbacks.cz. A nezoufejte, protože pokud si chcete své vytoužené džínové kousky vyzkoušet, mají i kamennou prodejnu na adrese Senovážná 6, Praha 1.

Zdroj: Snapbacks.cz