• Fashion News  • MONDAILY: Raf Simons nově nastupuje do domu Prada

MONDAILY: Raf Simons nově nastupuje do domu Prada

Nové Mondaily je tu a s ním i fashion novinky z minulého týdne! •  Raf Simons nově nastupuje do domu Prada •  Vzácné kousky z dílny Alexandra McQueena jdou do aukce • Přátelé se znovu setkají exkluzivně pro HBO Max

Raf Simons nově nastupuje do domu Prada

Miuccia Prada se může těšit novému rovnocennému partnerovi na poli designu a důležitých rozhodovacích práv. Do společnosti Prada totiž nově přibyl Raf Simons na pozici kreativního ředitele, aby pracoval po boku 70leté designérky, sezónou SS21 počínaje. Na tu se můžeme těšit již v září během milánského fashion weeku. Po delším čase, kdy šla obliba značky Prada strmě dolů, bychom se mohli dočkat světlejších zítřků.

Vzácné kousky z dílny Alexandra McQueena jdou do aukce

Poté, co minulý týden oznámila kreativní ředitelka značky Alexander McQueen – Sarah Burton, věnování nevyužitých textilií studentům designu po celé zemi, se nyní na burze RR Auction objevilo 72 archivních kusů od oblečení, přes náčrtky, vzory nebo osobní věci. Mezi nimi nechybí například extrémně vzácný matadorský kabát z roku 1996, jehož cena se odhaduje na 150 000 USD. Celková hodnota sbírky, kterou uchovávala Ruti Danan – dřívější členka McQueenova studia, je odhadována na $1 million USD.

Přátelé se znovu setkají exkluzivně pro HBO Max

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer se znovu vrátí na scénu v jednorázovém speciálu pod hlavičkou HBO Max. Tato společnost spolu s WarnerMedia zaplatila více než 425 milionů dolarů za výhradní práva ke všem řadám seriálů, které dříve vlastnil Netflix. Od 1. ledna tak všichni čekáme, kdy bude služba HBO Max spuštěna, ale spekulace nasvědčují, že bychom se mohli dočkat již v květnu!