• Lifestyle  • Dodejte svému tělu energii ideálním cvičením. Bude vás to bavit

Dodejte svému tělu energii ideálním cvičením. Bude vás to bavit

V zimním období můžete narazit na namotivované nadšence, kteří tráví čas ve fitness centru a snaží si jít za svým stanoveným novoročním předsevzetím. Po několika návštěvách fitness centra se může stát, že zimní období bude svádět k lenošení. Abyste se prokastinaci vyhnuli obloukem je potřeba chodit do nejvhodnějšího prostředí, kde vás to bude bavit a kde se budete cíti dobře.

Slyšeli jste o fitness centru BOMTON Power Concept? Společnost BOMTON pod kterou spadá kadeřnické a kosmetické služby rozšířilo své portfolio a nabízí moderní trénink all inclusive s profesionálními trenéry v centru Prahy.

POWER CONCEPT TRAINING rozvíjí fyzickou kondici a sílu pomocí Power Plate, Pavigym a nejrůznějších pomůcek (Bossu, TRX, kettlebell). Využívá různé styly cvičení, jako je TABATA, pilates, joga nebo pohybové kondiční posilování. Cvičení nesmí být nuda, pohyb nesmí být za trest. Jednotný vstup do BOMTON Power Concept vás bude stát 450 Kč. Inviduální lekce jsou k dispozici za cenu 990 Kč a možnost je využít i pernamentní vstupy s možností 10 až 20 vstupů za přijatelnou cenu.

Konzultace, jídelníček na míru a mnoho dalšího. V BOMTON Power Concept jsou samozřejmostí ručníky ke cvičení i do sprch, kde budete mít k dispozici luxusní kosmetiku Sachajuan. Během lekce je také zajištěn pitný režim.

Zdroj fotografií: archiv BOMTON Power Concept

Marketing manager