• Fashion News  • Řekněte ano 27JEWELRY

Řekněte ano 27JEWELRY

Jste zrovna uprostřed plánování toho svého dne nebo máte jednoduše silnou slabost pro krásno? Jedinečnou tvorbu české šperkařky Lenky Kerlické byste si tedy rozhodně neměli nechat ujít!

Nová elegantní kolekce z dílny 27JEWELRY představuje nádherné ručně vyrobené zásnubní a snubní prsteny. Jsou symbolem nejen nadčasového designu, ale především opravdové lásky a souznění.

Organický nerovný tvar, který je pro tvorbu Lenky Kerlické již neodmyslitelným atributem, dodává šperkům na osobitosti. Vše vyrábí na míru dle přání svých klientů a směle propojuje tradiční zlatnické řemeslo se současnými trendy.

„Zásnubní prsten je symbol speciální události v našem životě. Měl by být vytvořen pro ženu na míru a vyjádřit tak její jedinečnost. Vážím si toho, že stále více mužů nechce jen prsten z poličky obchodních domů, ale vidí v aktu žádosti o ruku něco víc,” vysvětlila.

 

Všechny zásnubní prsteny jsou navrženy tak, aby se daly harmonicky doplnit prstenem snubním a zároveň se dají dle libosti kombinovat i s dalšími šperky značky.

Propadli jste kouzlu 27JEWELRY stejně jako my? Tvorbu Lenky Kerlické můžete sledovat na jejím Instagramu, či si rovnou vybrat ten pravý šperk na 27jewelry.com. Ve volných chvílích se poté vydejte do hustého oparu nekonečné inspirace na firemním Pinterestu.

Toužíte-li po jedinečném zážitku a chcete se na vzniku svých prstenů osobně podílet, zlatnice Lenka Kerlická nabízí možnost osobních konzultací ve svém showroomu na Praze 5. Výběr šperků ihned k prodeji se nachází v butiku na Malé straně.

 

Zdroje: 1, interní materiály 27jewelry