• Fashion News  • Řekněte si své ano v nové svatební kolekci od H&M

Řekněte si své ano v nové svatební kolekci od H&M

Léto je v plném proudu a nastává tak nejoblíbenější roční období pro konání svateb. Nechcete utrácet spoustu peněz za šaty? Nemusíte. Řetězec H&M představil novou lowcostovou kolekci svatebních šatů, bot a doplňků, a to nejen pro nevěstu. Přesvědčte se sami.


Slunce svítí, stoly jsou prostřeny, všichni se usmívají. Rodina a přátelé jsou v ten velký den nastrojeni do krásného slavnostního oblečení a nemohou se dočkat víkendu ve znamení oslav lásky.

Slova popisující unikátní svatební kolekci H&M, jež ulehčí vašemu rozpočtu. Není neobvyklé, že svatební šaty pro nevěstu nejsou zrovna levnou záležitostí. Mnoho žen utratí desetitisíce za ideální šaty, kterých se pak nerady zbavují, ale co s nimi po svatbě?

Alternativou mohou být šaty z H&M, přičemž za ty nejdražší z kolekce nedáte víc než 7000 Kč. Nevýhodou může být, že šaty samozřejmě nejsou šité na míru, a tak si nevěsta bude muset vybrat ze standardních velikostí (32-46).

Na výběr je hned několik variací. Jednou z nich jsou dlouhé šaty s mírně rozšířenou sukní ze vzdušné tkaniny. Mají jemný krajkový živůtek a vroubkovaný výstřih. Šaty jsou vhodné jak pro klasické svatby, tak na svatby v přírodě, třeba někde na louce, které rostou na popularitě a jsou stále častější.

Jak jsme již zmínili, nejen nevěsty se mohou radovat. Široká škála šatů vhodných na svatbu se představuje i družičkám. Na výběr jsou šaty různých veselých barev, materiálů i vzorů.

Pokud tedy někdo ve vašem okolí plánuje svatbu nebo se vy sami chystáte uzavřít sňatek, neváhejte a nakupujte v prodejnách H&M či na webových stránkách.

Zdroje: 1, 2