• Lifestyle  • Rihanna konečně vydala dlouho očekáváné album Anti

Rihanna konečně vydala dlouho očekáváné album Anti

Světoznámá popová zpěvačka Rihanna po velmi dlouhé době konečně vydala své dlouho očekávané album Anti. Samotné album slibovala už od loňského léta, s jejími zprávami ‘’very soon’’, ale nakonec album vyšlo neplánovaně až 28. ledna.

Dva dny před samotným vydáním alba vyšel song s názvem ”Work” ve spolupráci s Drakem. Sama Rihanna popisuje album tak, že už nechce dělat hity, ale spíš zamyšlené songy, které vyjadřují její pocity a nálady. Album obsahuje s Deluxe verzí přesně 16 songů. U Rihanny právě bylo zvykem, že co song to perla, která se drží týdny na prvních příčkách světových žebříčků. A i dnes tomu tak je, album se celkově drží na prvních místech světových příček.

LOS ANGELES, CA - OCTOBER 07: Singer Rihanna at Rihanna's 8th album artwork reveal for "ANTI" at MAMA Gallery on October 7, 2015 in Los Angeles, California. (Photo by Christopher Polk/Getty Images for WESTBURY ROAD ENTERTAINMENT LLC)

Hity jako do rádia, na to se tentokrát Rihanna úplně vykašlala. Jde ji spíše jenom o ten pocit toho, že ona sama tomu dala dost času práce a je s tím spokojená. Však také aby ne, když zrušila vystoupení na Victoria’s Secret Fashion Show jenom proto, že nemá dokončené album a nebude vystupovat, dokud nebude hotové. A ještě aby ne, vypadá to, že po letech strávených jako hvězda na prvních příčkách chce zkusit proměnit svoji image a stát se skutečnou umělkyní. I tak je a bude celosvětově uznávaná i nadále.

Samotné album Anti bylo vydáno bez předchozího určeného data. Sama Rihanna ho vložila na Tidal a dala svým fanouškům zcela zdarma. Den předtím vydala singl Work (ft. Drake) a žádný z předchozích singlů za poslední 2 roky se na finální verzi alba neobjevil – ”American Oxygen”, ”FourFiveSecond” a ”B*tch Better Have My Money”.

Za pouhých 14 hodin bylo album staženo milionkrát. Společnost RIAA udělalila albu certifikaci ‘’platinová deska’’ hned den po vydání. Ve světových žebříčcích se dodnes album drží na prvních místech.

rihanna-anti-world-tour-2016-promo-poster-420x426-420x355

Samotné album vyšlo později, než celé ohlášené světové turné, které startuje 26. února v San Diegu. Tudíž album musela chtíc nechtíc vydat do té doby. Evropskou část turné zahájí Rihanna 12. června v Amsterdamu. Přijede i do Prahy. 26. července a bude vystupovat v pražské Eden areně. Na evropské části turné ji bude doprovázet The Weeknd a Big Sean. Lístky jsou na pražský koncert stále v prodeji.

Mezi nejoblibenější songy patří Work, Consideration a balada Love On The Brain. A co vy, už jste slyšeli nové album ? Jaká je Vaše nejoblíbenější písnička ?

1, 2, 3