• Events  • VALENTÝNSKÉ SETKÁNÍ TROLLBEADS

VALENTÝNSKÉ SETKÁNÍ TROLLBEADS

Originální dánská značka šperků Trollbeads přišla na sv.Valentýna s přenádhernou kolekcí inspirovanou jak jinak než láskou. Představila dva nové přívěsky s motivem srdce a hlavně Prsten Proměny, šperk s jedinečným konceptem. 

Prsten proměny funguje na geniálně snadném principu, tak jako náramky Trollbeads, i na něj lze navlékat různé přívěsky, a tím si vytvořit na každý den jiný šperk podle nálady nebo outfitu.

PAV_6760

Honza Musil

 

Dánská značka šperků Trollbeads se vyrábí již od roku 1976. Jde o původní originál těchto kombinovatelných šperků, kdy jednotlivé kousky jsou ručně vyráběné z těch nejkvalitnějších materiálů jako je sterlingové stříbro, muránské sklo, 18kt. zlato, kůže, drahé kameny, perly, zirkony nebo jantar.

PicMonkey Collage

Prsten proměny

“Když budete tento šperk nosit, zkuste si s láskou vzpomenout na ruce těch, kteří v dnešní době bez ohledu na levně vyráběnou komerci, pracují nad šperky tím starým dobrým způsobem a do jejich výroby vkládají těli o duší.” #trollbeadscz

PAV_6874

Ve středu 10. 2. 2016 jsme přijaly pozvání na představení netradiční Valentýnské kolekce Trollbeads. Součástí setkání, které se konalo v  Muzeum voskových figurín Grévin, byla prohlídka samotného Grévin, prohlídka šperků spojená se soutěží, představení Valentýnské kolekce, v průběhu večera vystoupil Norbert Peticzký, celým večerem provedl Honza Musil a na závěr na nás čekalo úžasné překvapení.

PAV_6893

PAV_7010

PAV_7051

Tímto bychom ještě jednou rády poděkovaly za pozvání celému týmu Trollbeads za milé setkání.