• Lifestyle  • Romantické drama Zrodila se hvězda dobývá filmová plátna

Romantické drama Zrodila se hvězda dobývá filmová plátna

Pokud si v těchto dnech kladete otázku, jaký film musíte letos vidět, máme pro vás odpověď. Právě nyní česká filmová plátna dobývá film, který vás rozhodně nenechá chladnými. Dechberoucí hudební drama Zrodila se hvězda zaujme jedinečným hudebním zážitkem a vyniká excelentními hereckými výkony. Zjistěte, jaké překvapení v sobě odkrývá snímek, o kterým se tolik mluví a ještě dlouho mluvit bude.

Hlavní roli v remaku slavného romantického filmu společnosti Warner Bros Pictures Zrodila se hvězda hrají Bradley Cooper a poprvé se v jedné z hlavních rolí v celovečerním filmu objevuje Stefani Germanotta, kterou celý svět zná jako hudební superstar nominovanou na Oscara, Lady Gaga. Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara, Bradleyho Coopera („Americký sniper“, „Špinavý trik“, „Terapie láskou“), je tento film také jeho režijním debutem.

Cooper ve filmu zároveň hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Stefani Germanotta/Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódií a o to více se potýká se svými vnitřními démony. Stefani Germanotta, která získala hlas odborné komise na nominaci na Oscara za svou píseň „Til It Happens to You“ z filmu „Lovný revír“, vedle ztvárnění titulní role Ally také složila a ve filmu bude i zpívat své původní písně. Do dalších rolí byli obsazeni Andrew Dice Clay a Sam Elliott.

Pro většinu to mohl být pouze jeden z dalších obyčejných hudebních filmů, ale už nyní se diskutuje, kolik Oscarů si hudební drama odnese. Lady Gaga se nejspíše stane hereckým objevem roku, ale to se nechme prozatím překvapit. Pokud jste filmový snímek ještě neviděli, tak je nejvyšší čas.  Z kina si odnesete nezapomenutelný zážitek, který vám utkví v hlavě na dlouhou dobu.

Zdroj fotografií: Vertical Entertaiment

Marketing manager