• Gastro  • ROMANTIKA V NOSTRESS CAFÉ RESTAURANT

ROMANTIKA V NOSTRESS CAFÉ RESTAURANT

Krásná Nostress café restaurant, restaurace s mezinárodní kuchyní sídlící v srdci Prahy, připravila speciální čtyřchodové valentýnské menu nejen pro zamilované. Vezměte vaši milou polovičku, kámošku nebo mamku na zamilované menu!

Ve dnech 14. – 16. února 2019 se můžete mimo stálé nabídky plné mezinárodních specialit těšit na delikatesy vytvořené speciálně ke dni sv. Valentýna. Po uvítání welcome drinkem se vaše chuťové pohárky naladí na čtyřchodové menu Amuse bouche v podobě gratinované ústřice s kari. Jako předkrm se bude podávat „64° vejce Florentine“, omáčka Mornay s marinovaným baby špenátem a parmazánovou emulzí. Šéfkuchař Didi Benmissi si pro vás na tento večer připravil dvě varianty hlavního chodu: Tresku Skrei jako Bouillabaisse s šafránovým rybím bujónem, zeleninou a bramborami nebo plněné stehno z perličky, Mangold a Pommes Berny. Sladkou tečkou vašeho večera bude dort ve tvaru srdce „Red Valentin“. Tento kulinářský zážitek Nostress café restaurant si můžete užít za 880 Kč. V případě zájmu bude možné jednotlivé chody objednat zvlášť.

Nostress café restaurant najdete na pražském Starém městě již od roku 2002. Nabízí jednoduchou, zato však kvalitní mezinárodní kuchyni. K přípravě používají čerstvé suroviny i od českých farmářů. V Nostressu najdete chutě, které jiná restaurace nenabízí. Pyšní se originálními cukrářskými výrobky z vlastní cukrárny, jejichž sortiment neustále rozšiřují.

V interiéru připomínajícím daleké cesty za dobrodružstvím je radost vybírat z široké nabídky, protože každá volba je výhrou. Výborné jsou pokrmy z čerstvých ryb i mořských plodů.

 

Zdroj: 1