• Lifestyle  • Oslavte svátek lásky velkolepě s láskou, která nikdy nevyšumí

Oslavte svátek lásky velkolepě s láskou, která nikdy nevyšumí

Speciální den, který je tou pravou příležitostí, kdy vyznat lásku nebo jen tak poděkovat za výjimečné přátelství. Oslavte ho velkolepě se skleničkou bublinek, ať už letošní Valentýn chcete oslavit ve dvou nebo netradičně.

Svátek plný lásky nabízí skvělou možnost oslavit tento den v několika podobách. Jestli se rozhodnete pro přípravu nezapomenutelného večera, nesmí při něm chybět láhev s bublinkami. Bude lahodit vašim chuťovým buňkám a celý večer tak povznese do výšin.

Proslulé šumivé víno Bohemia Sekt přichází s „valentýnským“ sektem Bohemia Sekt La Fleur ve speciální bílé lahvi, na kterou můžete lihovým fixem napsat romantický vzkaz. Nabízí se tak možnost vytvořit originální vzkaz, který překvapí a nebo odtajní přání, které chcete splnit. V období Valentýna v mnoha obchodech na láhvi Bohemia Sektu La Fleur najdete zavěšený červený fix, abyste jeho sháněním neztráceli čas.

Francouzský název La Fleur v překladu znamená květina a charakterizuje výrazné květinové aroma, připomínající rozkvetlé růže a muškáty v pozadí s tóny exotického ovoce, které vás příjemně naladí a připraví na další smyslné zážitky.

Bohemia Sekt La Fleur je k dostání v obchodech za cenu 179 Kč

Zdroj produktové fotografie: archiv značky

Marketing manager