• ppl talk  • Ruská módní ikona Miroslava Duma
Mira Duma ruská módní ikona

Ruská módní ikona Miroslava Duma

Mira Duma Miroslava ruska modni ikonaRádi bychom Vám představili mladou Rusku, jejíž styl ohromil svět. Miroslava, nebo také Mira,
jak jí říkají přátelé, byla v minulosti redaktorkou ruské verze Harper’s Bazaaru a také publikovala
pro další magazíny. Nedlouho poté si však uvědomila, že světu vládne internet a založila s kamarádkou server Buro 24/7, který podobně jako Dailystyle mapuje módu, kulturní dění, architekturu atd. Momentálně je možné ho pročítat pouze v ruském jazyce, Mira však přislíbila i anglickou verzi, máme se tedy na co těšit.

Přítomnost Miry na přehlídkách v posledním čase vždy budí velkou pozornost, nakolik její vkus je vskutku vytříbený. Vždy jiný, vždy naprosto okouzlující a originální. Díky jejím příspěvkům na stránkách britského Vogue můžeme její styl sledovat každý den. Převážně jde o Marni, Chanel, Raf Simons, Proenza Shouler a Miu Miu, sama však lehce parafrázuje slova Donny Karan a tvrdí, že pokud ráno strávíte více než dvacet minut oblékáním, máte zjevně problém se sebou samým.

Pokud se jí zeptáte na sebe samu, popíše se jako optimistka, která si užívá každého dne naplno, ráda relaxuje při józe či čtení klasické ruské literatury a nade vše miluje Toffifee.
Nechte se inspirovat jejím smyslem pro detail!

 

 

Zdroj foto