• Lifestyle  • Šest nejluxusnějších plážových barů světa

Šest nejluxusnějších plážových barů světa

Zima se pomalu ale jistě blíží, ale my v redakci nezoufáme a ladíme letní vlnu. Pojďme se podívat na šest nejluxusnějších plážových barů světa a zavzpomínat na letní horké dny.

Nikki Beach, Saint Tropez

Jeden z nejslavnějších plážových klubů, jehož název jste jistě slyšeli v mnoha filmech nebo seriálech. Nachází se v Saint Tropez, hodinu od letiště v Toulon. Elegantní oáza je dostatečně blízko k městu, a to pouhých 15 minut autem. Za letním dobrodružstvím se sem vydávají známé tváře z Hollywoodu.

Purobeach Palma, Mallorca

Purobeach Palma se nachází hned vedle pobřeží ostrova Mallorca ve Španělsku. Návštěvníkům nabízí dokonalou středomořskou pláž, nezapomenutelný gastronomický zážitek z jakékoli restaurace v klubu a okouzlující spa s lávovými kameny.

 

1OAK, Maldives

Pokud hledáte na dovolenou směs ideální relaxace na pláži během dne a nezapomenutelných party v noci, 1OAK bude pro vás jako ráj na zemi. Klub se nachází na východním pobřeží Indického oceánu a tak můžete očekávat bílé písečné pláže a křišťalově modré vlny jako z Instagramu.

 

Destino’s Day Club, Ibiza

Bez Ibizy by se tento seznam samozřejmě nemohl obejít. Destino’s Day Club je další oblíbenou destinací A-celebrit. Nabízí totiž dokonalou kombinaci klidného odpočinku a soukromí ve dne a zajímavých eventů a akcí večer. Co je v Destino’s Day Club výjimečné, je kulinářská nabídka na terase s naprosto úchvatným výhledem na moře.

 

La Fontelina, Capri

Něco z trochu jiného Instagramového soudku. La Fontelina je klub umístěný mezi skálami Faraglioni a nabízí tak k poznání pravou italskou duši celého ostrova. Souznění krásných skalních útvarů s mořem můžou návštěvníci sledovat z restaurace umístěné přímo v jednom ze skalních otvorů a založené v roce 1949.

 

SantAnna, Mykonos

Mykonos je proslulý aktivním nočním životem, party, bary a kluby. SantAnna má za sebou pouze první dvě sezóny, ale i přesto se už teď stala velmi oblíbenou destinací vyprodanou dlouho dopředu. Mimo klasické bazény, bary a butiky nabízí totiž i pronájem privátních domků s vlastními mini ostrovy (max. pro 8 osob). Ideální dovolená pro skupinu přátel.

 

Preferujete dovolenou v létě nebo v zimě? A vydáváte se do teplých lokací i během zimních měsíců?

 

Zdroj