• Beauty  • Šest řasenek, které vám nesmí chybět v kosmetické taštičce

Šest řasenek, které vám nesmí chybět v kosmetické taštičce

Pokud byste si mohla nechat pouze jediné líčidlo, bez čeho byste se neobešla? Většina žen na to má jasnou odpověď: Řasenka! Krásné, dlouhé a husté řasy totiž dokáží okamžitě zvětšit oči, zvýraznit tvář a opticky omladit. Přinášíme vám výběr šesti nejlepších řasenek, které během roku 2019 rozhodně musíte vyzkoušet.

  • L’Oréal Paris Volume Million Lashes Extra Black

Stálice všech drogerií, která nemůže zklamat. Nepatří sice mezi nejlevnější, spolehlivě ale vykouzlí podmanivý pohled. Díky plastovému kartáčku se navíc nemusíte bát efektu slepených řas – na objemu jim ale i tak rozhodně přidá.

  •   Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils

Jednoduše luxusní. Řasenka od YSL zvládá všechno, ale především dělá nádherný objem a zajistí uhlově černé brvy, za které se vyplatí připlatit. Skvělý je i dlouhý kartáček: Můžete si totiž být jistá, že nevynechá jedinou řasu.  Díky šetrnému složení vhodná i pro citlivé oči. V kabelce bude vypadat jako šperk!

  • Estée Lauder Sumptuous Infinite

Značka Estée Lauder je známá svou elegancí i kvalitou produktů, ani jejich řasenky proto nejsou jiné. Tahle je určena především dámám, které chtějí řasy co nejvíce prodloužit.  Inovativní prodlužující vlákna totiž perfektně tvarují a „napínají“ řasy od kořínků až ke konečkům. Jemný plastový kartáček navíc zabrání nechtěným žmolkům.

  • Maybelline Lash Sensational

Kultovní produkt, který se stále drží na žebříčcích prodeje i oblíbenosti. A není divu! Tahle řasenka od Maybelline toho totiž umí opravdu hodně. Dokonale odděluje řasy jednu od druhé, prodlužuje je a zvětšuje jejich objem. Řasy navíc vyživuje a posiluje, takže zlepšuje jejich vzhled. Kromě toho je vhodná i pro citlivé oči. Co dodat? Senzační!

  • Lancôme Hypnôse Doll Eyes

Tahle řasenka od Lancôme je absolutní klasikou, která pořád skvěle funguje. Zvládá přesně to, co od ní chcete: zvyšuje hustotu řas, prodlužuje je a dokonale odděluje. Pomáhá jí k tomu speciálně navržený kónický kartáček z jemných štětin, který každou řasu uchopí a precizně vyčeše. K dispozici je ve třech odstínech včetně jemnější hnědé, která sluší zejména světlým typům.

 

  • L’Oréal Paris Paradise Extatic

Novinka od L’Oréal si okamžitě po uvedení získala zástupy příznivců. Zajišťuje totiž skutečně svůdné oči díky objemovému kartáčku a lehkému krémovému složení, které zhušťuje, ale řasy zbytečně nezatěžuje. Řasenka navíc obsahuje ricinový olej známý tím, že podporuje růst vlasů a řas. Více než 200 jednotlivých vláken pak zachytí i tu nejkratší řasu.

Zdroj: 12