• Fashion News  • Šestnáctiletá Kaia Gerber ve spolupráci s jedním z nejvlivnějších módních návrhářů současnosti

Šestnáctiletá Kaia Gerber ve spolupráci s jedním z nejvlivnějších módních návrhářů současnosti

Bývalá supermodelka Cindy Crawford může být patřičně hrdá na svojí mladší verzi v podobě vlastní dcery Kaii Gerber, která s přehledem napodobuje, ne-li překonává, matčiny úspěchy.

Milovníci Karla Lagerfelda se koncem srpna mají určitě na co těšit, jelikož oblíbený módní návrhář představí zcela novou kolekci oblečení a doplňků včetně bot, šperků a slunečních brýlí. Jeho společnicí se stala mladá vycházející hvězda modelingu Kaia Gerber, která se na navrhování kolekce výrazně podílela.

Lagerfeld tvrdí, že v Kaie viděl nadání již před jejím zlomovým obdobím v září, kdy kooperovala se slavnými značkami, jako jsou například Versace, Calvin Klein nebo Prada. ,,Když nám Karl poprvé řekl o jeho nápadu spolupracovat s Kaiou, všichni jsme byli nadšeni tím neuvěřitelným potenciálem a silou, která by vznikla spojením jejich dvou světů dohromady,“ řekl Pier Paolo Righi, výkonný ředitel pracující pro Karla Lagerfelda. Podle něho by kolekce rozhodně měla inspirovat spoustu mladých žen po celém světě.

 

Kaia Gerber se svou matkou Cindy Crawford

 

Karl Lagerfeld s Kaiou Gerber

Kolekce bude jedinečná z důvodu kombinace ležérního a osobitého stylu Kaii s pařížským estetickým stylem Karla. Kampaň byla fotografována samotným Karlem v legendární čtvrti Saint- Germain- des- Pres, kde má návrhář svoje studia. Poté se fotografování přesunulo do prostředí, které je blízké Kaie, na slunné pláže lemované palmami v L. A.

Fotografování kolekce v L. A.

Karl nepochybuje, že jejich kolekce vzbudí podobnou pozornost jako kolekce topmodelky Gigi Hadid, která v roce 2016 slavila úspěch díky spolupráci se společností Tommy Hilfiger. Již teď kariéra Kaii Gerber pomalu zastiňuje jedny z nejžádanějších modelek světa, jako je Kendall Jenner, Bella Hadid nebo již zmíněná Gigi.

V každém případě celý módní svět netrpělivě očekává představení kolekce, které vypukne v pátek 31. srpna v obchodech v Los Angeles a pro ty, kteří nebudou ten den ve městě, je možné nakupovat online již ve čtvrtek 30. srpna na karl.com nebo revolve.com, jak Karl uvedl na svém instagramovém profilu.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4