• Lifestyle  • Seznam vánočních přání: Jaké dárky překvapí muže a stojí za investici?

Seznam vánočních přání: Jaké dárky překvapí muže a stojí za investici?

Dárky na poslední chvíli? Není problém! Podívejte se na náš seznam vánočních dárků pro něj a načerpejte inspiraci, které není nikdy dost. Do Vánoc už sice moc času nezbývá, ale pokud přemýšlíte čím svému partnerovi, tatínkovi nebo dědečkovi ještě udělat radost, jste na správném místě. Víme totiž, že shánění dárků pro muže nebývá jednoduché.

S technikou nemůžete šlápnout vedle

Bezdrátová sluchátka, stylový radiobudík nebo dřevěná bezdrátová nabíječka? Kterému muži by se nezalíbila alespoň jedna z těchto věcí! Dalším skvělým dárkem jsou chytré hodinky, kterými se dnes zavděčíte snad každému.

Designové kousky pro cestovatele

Kvalitní batoh nebo stylový příruční kufr jsou ideálním dárkem pro ty, kteří chvíli neposedí doma. Pro byznys muže se hodí pořídit luxusní aktovku na notebook a potřebné dokumenty.

Stylové doplňky pro milovníky módy

Luxusní šály, rukavice nebo čepice se budou pod stromečkem jen vyjímat. Jsou stylovým doplňkem a navíc pěkně zahřejí. Celý look můžete doplnit koženou peněženkou či hodinkami, které obdarovanému zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Voňavá nadílka pro každého

Ideální doba na darování parfémů jsou právě Vánoce. Takže jestli máte pocit, že vám ještě nějaký dárek chybí, skočte do parfumerie a vyberte ideální parfém pro manžela nebo tatínka.

Zdroj: Pexels