• Lifestyle  • Seznam vánočních přání: Jaké dárky překvapí ženu a stojí za investici?

Seznam vánočních přání: Jaké dárky překvapí ženu a stojí za investici?

Vánoční přípravy vrcholí a s nimi možná i stres z toho, že stále nemáte všechny dárky pro své blízké. I kdyby tomu tak nebylo, a už jste měli vše pečlivě zabalené, tak v následujícím článku jsme připravili spoustu tipů na dárky, které má na svém wish listu mnoho žen a kterými se můžete nechat inspirovat i do dalších let. Vybere si úplně každý!

HEDVÁBNÉ POHLAZENÍ

To, co každé ženě pod stromečkem zaručeně udělá radost, je jemňoučké pyžamo z hedvábí. Není totiž nic příjemnějšího, než se večer po voňavé koupeli obléknout do příjemného pyžamového setu a přes něj si ještě navíc přehodit hedvábný župan. Aby byl hedvábný balíček kompletní, můžete přibalit i hedvábný turban nebo masku na spaní. Nezapomeňte, že hedvábí má blahodárné účinky pro naši pleť i vlasy!

TŘPYTIVÉ POTĚŠENÍ

Šperky jsou univerzálním dárkem, který vždy vykouzlí úsměv na tváři. Zároveň se do nich vyplatí investovat, protože obdarovaná je může nosit celý život. Náhrdelníky, náramky, náušnice, prstýnky. Zlato, stříbro, rose gold. Na výběr je nepřeberné množství možností, teď už stačí jen vybrat.

ŠPETKA LUXUSU

Pokud víte, že vaše žena má ráda módu a designové značky, nemusíte hned kupovat kabelky nebo boty, jejichž ceny mohou být hodně vysoké. Radost vyvoláte i peněženkou, páskem nebo malou peněženkou na karty. Zde je malá inspirace.

VOŇAVÁ NADÍLKA

Vánoce jsou ideální příležitostí k tomu darovat luxusní parfém. Stačí vědět, jaký typ vůně obdarovaná preferuje. Nebo jděte na jistotu a kupte parfém, který vaše partnerka, maminka, sestra nebo babička používá dlouhodobě a nedá na něj dopustit. Hodí se i parfém do zásoby!

PRO ZKRÁŠLENÍ

Ghd žehlička na vlasy, stylový fén Dyson nebo odstraňovač chloupků Philips? To všechno v designovém a nadčasovém provedení. Pokud se vaše obdarovaná ráda stará o své vlasy nebo chce vždy vypadat upraveně, podobné přístroje jsou ideální volbou. Navíc je to investice na velmi dlouhou dobu!

SELFCARE

Každá žena jednou za čas potřebuje svoji chvilku pro sebe. Některé z nás za relax považují čtení knih nebo meditování. Některé odpočinek nacházejí v péči o svou pleť. Pro ženy, které milují skincare, jsou face rollery, guasha nebo sonický přístroj Foreo, který pomohá s urychlením účinků pleťové masky, krásným dárkem. Nástroje na pleť můžete doplnit i oblíbenými kosmetickými produkty té, kterou plánujete obdarovat. Můžete tak vytvořit dárkový balíček plný péče.

DESIGNOVÁ RADOST

Máte doma zapálenou milovnici módy? Víte, jaká je její oblíbená designová značka? Krásnou kabelkou vytvoříte nemalý úsměv na její tváři. Jelikož se také jedná o nemalou investici, je dobré znát styl ženy, které chcete kabelku či jinou designovou věc darovat. Opět ale platí tvrzení, že se jedná o koupi, která bude stylovým doplňkem na celý život.

Zdroje: 1