• Styling  • DailyStyle inspo: Jak sladit outfit ke štědrovečerní večeři?

DailyStyle inspo: Jak sladit outfit ke štědrovečerní večeři?

Vánoční svátky jsou již takřka za rohem a možná jste se ještě ani konkrétně nezamysleli nad tím, co si letos obléknete ke štědrovečerní tabuli. Jedná se o bezkonkurečně jeden z nejkouzelnějších večerů z celého roku, a proto nenechávejte rozhodně nic náhodě. Vyhněte se tak zbytečnému panikaření na poslední chvíli a inspirujte se výběrem naší redakce, kdy se u stole jednoznačně blýsknete!

Šaty rozhodně nejsou nutností

Pokud jste spíše zastánci pohodlnosti, rozhodně nezoufejte. Důležité především je, abyste se ve svém outfitu cítila po celý večer pohodlně. V dnešní době existuje celá řada elegantních alternativ namísto šatů, a proto zkuste například šáhnout po elegantním overalu anebo po černých kalhotách s vaší oblíbenou halenkou.

Flitry a třpyt k Vánocům prostě neodmyslitelně patří

Slavnostní okamžiky jsou skvělou příležitostí se blýsknout a vyrazit tak všem dech u štědrovečerní tabule. Doslova se blýsknout vám právě pomohou třpytivé či flitrové šaty, avšak si dejte pozor, že občas méně je více. Zvolte takový model, ve kterém budete jak nepřehlédnutelná, tak decentní zároveň.

Dámské obleky jsou hitem letošního roku

Dámské elegantní obleky se staly velkým hitem letošního roku. Pokud tedy již nějaký doma vlastníte, štědrovečerní večere může být skvělou příležitostí ho opětovně využít! Takový dámský oblek dokáže působit jak nesmírně elegantně a sofistikovaně, tak i nenuceně svůdně. Oblek stačí doplnit pouze bílou košilí a jemnými šperky, které však celému looku mohou dodat ten správný říz.

Samet dokáže působit velmi slavnostním dojmem

Šaty z hebkého sametu křičí vánočním dojmem jen už samy o sobě. Jedná se tak o ideální volbu, pokud přinést tak trochu ducha Vánoc i ke štědrovečerní tabuli. Zároveň jsou šaty ze sametu velmi trendy záležitostí a ideálně se dají kombinovat s výraznějšími lodičkami a decentními šperky.

Černé pouzdrové šaty nikdy neomrzí

Jednoduché pouzdrové šaty představují jednoznačně nesmrtelnou klasiku, která z módy jen tak nevyjde. Pokud tedy zvolíte černé šaty i ke štědrovečerní hostině, zkuste je ozvláštnit výraznějšími doplňky. V kombinaci s černou nejlépe vyniknou metalické odlesky zlaté či stříbrné.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27