• Fashion News  • Slavnostní outfity ke stromečku i na párty

Slavnostní outfity ke stromečku i na párty

Vánoční večírky, nadšení u stromečku i pořádná párty k závěru roku si žádá slavnostní outfit. Nemusíte se bát extravagance v podobě zářivých flitrů, objemných rób s nabíranou sukní či ozdobných mašlí. Třpyt a maximalismus jsou v tomto případě naprosto žádoucí. Vybrali jsme pro vás to nejlepší od populárních módních značek, protože ani za luxusně vypadající slavnostní outfit nemusíte utratit celou výplatu.   

Maximalismus vítaným zpestřením

„Čeho je moc, toho je příliš,“ zpívá se v jedné známé písni. To však neplatí o outfitu, ve kterém se chcete stát královnou večera. Zvolte luxusní samet, hravé třásně či peříčka, lesk zlatých a stříbrných outfitů, sexy kůži, volánky či transparentní materiály pošité kamínky. Nebojte se oversized střihů ani šatů zvýrazňujících vaše křivky, trendy minisukní, nebo naopak rób končicích až u kotníků. Nezapomínejte však na to, aby vám outfit dokonale seděl a respektoval vaše proporce. Kdy jindy než právě na firemním večírku, v kruhu svých blízkých či o silvestrovské noci ukázat svoji výjimečnost pomocí glamour outfitu.

Ať už dáváte přednost elegantnímu overalu, širokým nohavicím nebo šatům jako z hollywoodského trháku, letos si můžete vybrat dle svého gusta. Exkluzivní kolekce na slavnostní příležitost od známých fashion brandů poskytují nepřeberné množství originálních kousků, které obléknete vždy, když budete mít chuť se blýsknout.

Doplňky zasluhující pozornost

Ani v případě doplňků se nemusíte držet při zemi. Dlouhé štrasové náušnice, výrazná bižuterie i bohaté perly, vše je dovoleno, neporušujte však zaběhnutá pravidla a řiďte se osvědčenou radou, že doplňky mají vyplnit prázdné místo. Na párty zajisté oceníte malou kabelku na rtěnku a zrcátko. Silvestrovskou noc pak protančete v dokonalém obutí. Prim hrají lodičky s výraznou sponou, či neskutečně něžné zdobení peříčky. Ty nejkrásnější lodičky vždy obouvala Carrie v kultovním seriálu Sex ve městě, inspirujte se ve sváteční dny touto stylovou ikonou. I minimalistický outfit pak krásně doladí kotníčkové boty a kozačky s korálky nebo flitry. Pořiďte si i vy svoje „hromnice“ a získejte veškerou pozornost pro sebe.

Foto: úvodní foto Mango, archiv značek Zara, Lindex, Mango, H&M , Reserved