• Gastro  • Nadělte si letos tekuté Vánoce

Nadělte si letos tekuté Vánoce

Co si budeme povídat. Vymýšlet dárky k Vánocům je rok co rok těžší. Člověk se chce trefit do vkusu a být originální. Nestárnoucí klasikou je však lahev dobrého pití. Zkuste se inspirovat a nadělit letos pod vánoční stromeček něco tekutého. Navíc v dárkovém balení. Tím rozhodně nepochybíte!

Roku gin se skleničkou

Milovníci ginu určitě zaplesají nad nádherným balením řemeslného ROKU Ginu se sklenicí. Sama hexagonální lahev je designová a symbolizuje šest japonských botanicals, které prostupují celým rokem. Lístky a květy sakury symbolizují jaro, léto je zastoupeno čajovými lístky Sencha a Gyokuro, podzim pepř Sancho a zimu pak představuje citrus Yuzu.

Legendario s hrnečkem

Legendario – jantarový blend rumů z Kuby zrající 9 let v malých sudech po americkém bourbonu potěší nejednoho milovníka kvalitního pití. Balení spolu se stylovým bílým hrnečkem je pro takového člověka skvělou volbou. .

Amundsen s modrým plecháčkem

Patří mezi nejznámější vodky. Vyrábí se tradiční skandinávskou technologií s šestinásobnou destilací a filtrací přes přírodní uhlíkové filtry z kvalitních surovin. Křišťálově čistá, to je vodka Amundsen. Její lahodně jemnou chuť si vychutnáte samotnou nebo v drinku Moscow Mule. A k tomu se skvěle hodí modrý plecháček.

FERNET STOCK ORIGINAL se skleničkami

Bitter, jehož přesnou recepturu znají jen dva lidé na světě. 14 bylinek z celého světa, které se několik měsíců macerují v lihu. To je Fernet Stock Original, který by neměl chybět na žádném vánočním stole. Zahřát se a vychutnat si ho teď můžete v exkluzivních Fernet Stock skleničkách.

Captain Morgan s reprákem

Pokud chcete být opravdu originální, sáhněte po dárkovém setu Captain Morgan Original Spiced Gold, jehož součástí je reproduktor, který se hodí v každé roční době. Captain je příjemně sladký rum, který se vyrábí ze třtinové melasy v destilačních kolonách a rok zraje v dubových sudech. Nejlépe si ho vychutnáte s colou, ledem a plátkem limety.

Baileys a skleněný hrnek

Klasikou vánočních dnů je bezpochyby vaječňák, ale takový Baileys Original Irish Cream, tak ten taky není k zahození. Likér v sobě kombinuje smetanu z Irska a bohatou kakaovou a vanilkovou příchuť. Chutná nejen samotný, ale rovněž jako součást drinků, polev, dezertů. Darujte svým blízkým sametově jemný dárek v černém designovém balení se skleněným hrnkem. Díky hrnečku v dárkovém balení si můžete rovnou vyzkoušet horkou čokoládu s Baileys. Mňam.

BOŽKOV s plecháčkem

Tradiční Božkov Originál s charakteristicky jemnou vůní, zlatavou barvou a nezaměnitelnou chutí se hodí jako základ hřejivého grogu, neoddělitelné součástí zimní atmosféry. V dárkové sadě s designovým plecháčkem je ideálním dárkem pro vaše přátelé. Jistě ho ocení na výletech i mimo ně.

BOŽKOV REPUBLICA se skleničkami

A další Božkov – tentokrát Božkov Republica Exclusive, jantarový rum odkazující na prvorepublikové hodnoty. Kombinuje v sobě pečlivě vybrané rumy staré až 8 let ze čtyř zemí Karibiku – Nikaraguy, Dominikánské republiky, Barbadosu a Jamajky. Stylové balení společně s na míru vyrobeným skleničkami jistě potěší všechny milovníky elegance.

Jim Beam se skleničkami

Bourbon vzniklý spojením směsi obilí a kukuřice, zrající po dobu čtyř let v nových, vypálených, dubových sudech. To je Jim Beam. Elegantní, vytříbený s hladkým charakterem. Dárkové balení obsahuje lahev tohoto pití a originální sklenice, díky kterým si bourbon ještě více vychutnáte.

ABUELO RUM 12Y

Pro ty, kteří preferují čistě jenom láhev bez dalších věcí kolem, je jako stvořený rum Ron Abuelo Anejo 12 Anos. Elegantní směs panamských nových rezerv starých 12 let, které zrály v sudech z amerického bílého dubu po bourbonu. Perfektní dárek především pro každého muže.

Dárkové sety jsou dostání na www.bartidashop.cz nebo vybraných prodejnách.

Na zdraví a na krásné svátky vánoční!

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6