• Events  • SmetanaQ Talks: Transformace v módě očima českých odborníků

SmetanaQ Talks: Transformace v módě očima českých odborníků

Již zítra se můžete těšit na zahájení již 2. ročníku minikonference SmetanaQ Talks, která je součástí oficiálního doprovodného programu Mercedes-Benz Prague Fashion Week. S letošním podtitulem „Transformace v módě“ otevře témata rezonující současným módním světem formou dvou panelových diskuzí, které budou 5. a 6. května od 18 hodin vysílány online prostřednictvím Instagramu a YouTube.

V prvním panelu se můžete těšit na zamyšlení se nad otázkou „Co by se mělo změnit v českém módním průmyslu, aby se mu dařilo lépe?“. Odpovídat na ni budou odborníci z různých oblastí módy – designérka Daniela Pešková, pedagog Česlav Jaroš, Aneta Zelenková z festivalu DOTEK21, módní vizionářka Olo Křížová a novinářka Anit Noskovou.

Druhá diskuze bude zaměřena na aktuální covid tématiku: „Je možné v době pandemie budovat funkční módní značku?“. Své zkušenosti ohledně dopadu současné situace na módní business s vámi budou sdílet designéři Jan Černý, Alex Monhart, Otakar Šenkýř a Filip Nguyen z NAUT. Designéry pak doplní profesní pohled zakladatelky Institutu módní Kláry Haunerové a marketingové specialistky Pavlíny Louženské.

Kompletní program minikonference naleznete ZDE.

Zdroj fotografií: Smetana Q