• Beauty  • Spectrum Brushes

Spectrum Brushes

Hledáte štětce, které nebudou pořád zbytečně hodně vypotřebovávat Vaše produkty? Štětce, které nebudou chlupatit a něco vydrží. A toužíte po božském designu těchto štětců? Tak to je tento článek ušitý na míru právě Vám. Přivítejte úžasnou kolekci Spectrum štětců.

Odvážné barvy, krásný design, kombinace prvků a nádherná pouzdra. Štětce Spectrum jsou nejen krásné, ale také šetrné. Tyto veganské štětce jsou vyrobeny ze syntetických vlasů té nejvyšší kvality. Jsou super měkké a tak Vám zaručují jedinečný zážitek při líčení.

Všechny kolekce těchto štětců se drží pravidla Mermaid vs Unicorns. To znamená, že pouzdra na štětce jsou ve tvarech mušlí či na sobě mušle mají a neuvěřitelně barevná škála štětců odpovídá právě barvě jednorožců.

Štětce můžete najít v barvách růžové, černé, fialové, světle zelené a bílé. Barvy se navíc vzájemně kombinují, takže je nemožné, aby se Vám žádná kolekce nelíbila.

Pro perfektní výdrž štětců můžete při nákupu získat či si přikoupit originální, elastickou houbičku na mytí štětců a také speciální mýdlo na štětce, které je jemné k syntetickému vláknu.

Při první objednávce v jejich e-shopu navíc získáte 10% slevu, takže neváhejte a zavítejte na jejich webové stránky zde.

Zdroj