• Events  • Staňte se královnou nebo králem noci na dekadentním plese SOBJE

Staňte se královnou nebo králem noci na dekadentním plese SOBJE

Chtěli jste letos vyrazit na ples, ale nakonec se tak nestalo?  Nenechte si ujít noc, ve kterou můžete být opravdu kýmkoliv a podepište se pod manifest „Co je příjemné, je i přípustné“. Už v sobotu 6. dubna od 20:00 proběhne v Royal Theatre & Club Chic další dekadentní radovánky a surrealistická zábava.

Za celou realizací plesu (facebooková událost) se skrývá skupina značky SOBJE, za kterou stojí Iva Burkertová a Tereza Plašilová. Netají se tím, že si obě rádi hrají a hrátky probouzí i v ostatních. Proto i letos se pustili do příprav a realizace plesu SOBJE, kterého se účastní ty nejzajímavější osobnosti z módní, umělecké, herecké, designérské a hudební scény.

Na samotné organizaci se letos velkou měrou podílí Veronika Chaloupková, která má za sebou působení v produkci Rock Café nebo Colours of Ostrava. Chybět nebude skvělá hudba – hlavním headlinerem plesu je francouzské duo Haute, zahraje i slovenský FVLCRVM, „Rrrr Show“ by Tukan, Monina a Ginger předvede dekadentní smart-fun performance korunovaných femme queens. Chybět nebude ani DJ NRMN nebo hudební performance Terezie Kovalové.

DRESS CODE na téma Crowned: Kings & Queens

Podmínkou je dodržení stanového dress code creative black tie a to v barvách černá, stříbrná, zlatá společně s hermelínem a maskou (bez masky a dodržení dress code není možnost na ples vstoupit). 

Zakončit letošní plesovou sezónu může kdokoliv, a v tuto jedinečnou noc se můžete stát opravdu kýmkoli. Stačí si jen zakoupit vstupenky v předprodeji (dostupné na GoOut.cz) nebo přímo na místě.

Zdroj fotografií: editorial Silvia Kolesarova, archiv ples SOBJE 2018

Marketing manager