• Styling  • S čím kombinovat tenisky?

S čím kombinovat tenisky?

Jsou pohodlné, jsou lehké, jsou praktické. Každá z nás máme alespoň jeden pár. Bez tenisek si ruch velkoměsta nedovedeme představit. Ale už vám došly nápady, s čím je nosit? Stereotypní jeany už vás nebaví? Podívejte se na zajímavé kombinace, které jsme pro vás připravili.

Leží vám v koutě barevné boty na běh? Staly se obětí vašich novoročních předsevzetí o běhání, ale vy se zatím na sport necítíte? Vyneste je do ulic v kontrastu se stylem smart casual. Stačí jednobarevné sáčko a kalhoty v podobné barvě. Uvidíte, jak se tyto boty rázem stanou vašimi kamarádkami.

Tenisky můžete nosit i k šatům. Ano, v dnešní době je běžné to, co bylo ještě před pár lety tabu. Ráda nosíte šaty, ale odrazuje vás pohled na nepohodlné balerínky nebo puchýře z lodiček? Vykročte si v pohodlí! Hrajte si s barvami, tenisky nemusí být jen bílé nebo černé! Radujte se z jara, které po ponuré zimě nabízí malířskou paletu barev!

Módní návrháři vsadili na jednobarevnou klasiku. Do nedávna bychom se od hlavy až k patě do růžové stěží oblékly, ale překvapivě výsledný moment působí neuvěřitelně elegantně. Experimentujte: kombinujte sportovní styl s elegantním. K dlouhému rovnému kabátu oblékněte sportovní kalhoty (ne však domácí tepláky!) a tenisky. Jako doplněk opět zvolte „něco elegantnějšího“. Pohrávejte si s kombinováním. Když vám to dodává radost, není nic hezčího! Na okolí budete působit sebevědomě a šťastně.

Prohlížejte výlohy a zkoušejte, jaký typ „placatek“ vám sedí nejvíc! Na trhu je nepřeberné množství tvarů platforem, střihů a barevných kombinací!

Zdroje: 1, 2), 3), 4), 5)