• Nezařazené  • STILL LIFE STORE – prostor pro mladé designéry z celého světa

STILL LIFE STORE – prostor pro mladé designéry z celého světa

On-line konceptuální obchod STILL LIFE, který otevřel před časem své brány mladým designérům z celého světa, vybírá zajímavé eticky zpracované kousky a doplňky od niche značek z celého světa, které jsou na českém trhu ojedinělé. Zatím v něm najdete šperky, sponky, grafické tisk, ručně vyráběné mobily nebo tašky. Kromě toho obchod, za kterým stojí art directorka Tereza Bílá, přináší i kolekci triček, která vznikají v udržitelném procesu výroby.

Obchod na adrese stilllife.store aktuálně nabízí kolekci triček z udržitelné bavlny s vybranými tisky, ručně vyráběné šperky od značek Arca nebo Bali earings, tašky nebo printy od Thierry Portera a také ručně vyráběné mobily od české značky Helele a velký jarní trend tohoto roku- barevne sponky a klipsy do vlasů.

V budoucnu se Tereza bílá chystá sortiment rozšiřovat. „Určitě chci pokračovat s kolekcí jednoduchých kvalitních triček s originálním designem, chystám se nabídnout i další druhy tašek a rozšířit selekci šperků. Důležité je pro mě dát prostor umělcům, kteří zatím nejsou v hledáčku galeristů nebo velkých concept storů, ale určitě si to zaslouží“, komentuje Tereza Bílá.

První kampaň na podporu obchodu nafotila pro stilllife.store Lousy Auber s modelkou Yasmine Taty ve stylingu od Niny Ford. Kampaň pro šperky nafotil Tomáš Mikule, styling Miroslav Romaniv, art direction Tereza Bílá.

S každou objednávkou získá navíc zákazník i malý dárek. Jaký konkrétně? Nechte se překvapit.

Sledovat obchod můžete také na jejich Instagramu – @still_life_prague.