• Lifestyle  • Stolečku, prostři se! Módní dům Dior představuje nový způsob stylového stolování

Stolečku, prostři se! Módní dům Dior představuje nový způsob stylového stolování

Dior – jedna z nejznámějších módních značek. Oblečení, kosmetika, doplňky a šperky však není to jediné, co tento korporát nabízí. Věděli jste, že v jejich nabídce naleznete i stylové stolování?

Přesně na tuto otázku Vám dá odpověď kolekce navržená Cornelii de Castellane s názvem Maison. Stěžejním motivem jsou znaky na hracích kartách, motivy přírody a jemné linie. Nejčastěji použitými barvami jsou pak černá, červená, bílá, modrá, zelená a hnědá. Právě tyto symboly a barvy naleznete na talířích, skleničkách, hrnečkách, i samotném prostírání.

Check’N’Dior

Velmi nevšedním prostíráním z této serie je právě to se znaky hracích karet. Je to hravé, originální, neotřelé. Není to pro každého, ale kdo si vybere právě tento motiv jistě zaboduje.

Cannage Montaigne

Barvy podzimu jsou žlutá a hnědá. Symbolizují listy, které se barevně mění právě se změnou ročního období. Tyto barvy můžete najít na dalším prostírání obchodního domu Dior. Nejideálnější je zkombinovat je se sklenicemi z čírého skla, případně se zlatým lemem.

Toile de Jouy

Nestárnoucí design, který se kolekci od kolekce liší pouze barevnými kombinacemi. Zrovna ta letošní je inspirována samotným zakladatelem Christianem Diorem. Talířky v červenobílé barvě s motivy stromů a větví v kombinaci se stejnobarevným svícnem, soškou dravého zvířete a ozdobnou dekorací ve vás probudí dojem Vánoc. Vybrat si můžete i z varianty modrobílé či červenomodrobílé. Záleží na vás, pro co se rozhodnete.

Zdroj