• Fashion News  • Must-have podzimu i zimy kabáty od VAN GRAAF

Must-have podzimu i zimy kabáty od VAN GRAAF

Fakt, že kabát je prostě absolutní nutnost podzimní a zimní sezóny už všichni s jistotou víme, věděli jste však také, že v módních domech VAN GRAAF můžete letos sehnat opravdu stylové a trendy kousky?

Pokud Vám jméno VAN GRAAF nic neříká, nezoufejte, a dovolte nám Vám ho v krátkosti představit. Jedná se o módního prodejce, u kterého můžete najít přes 200 světových značek pro dámy i pány. Tato společnost byla založena již v roce 2001 a od té doby se pořádně rozrostla. K dnešnímu dni nabízí svůj sortiment v 17 kamenných prodejnách, které můžete najít hned v několika evropských zemích. V Praze prodejnu najdete na Václavském náměstí a módu nabízí v luxusním prostředí své pětipatrové prodejny, otevřeno má každý den. VAN GRAAF si poradí i s náročnými zákazníky, kromě odborného poradenství jsou zde k dispozici také šikovné švadleny, které vám rády oblečení upraví přímo na míru, takže na chuť si zde přijde opravdu každý.

Kabát – stálice podzimu i zimy, praktická věc, stylový kousek do šatníku, dlouhý, krátký, vlněný, kožený, černý, červený…možností je vážně mnoho. Investice do tohoto kousku šatníku se navíc zpravidla velmi vyplatí, protože ho v chladném počasí využíváme v podstatě denně a pokud zvolíme i kvalitní materiál, kabát s Vámi může prožít dlouhá léta. U VAN GRAAF navíc najdete všechno od nadčasové klasiky, až po „crazy“ trendy kousky. Letos určitě nešlápnete vedle se zvířecími vzory, kostkou, kabátem s výrazným zapínáním či přepásáním, který Vám vykouzlí krásný vosí pas. Tak dámy (a pánové), teď už si jen směle ulovit ten svůj vysněný a pozor – pospěšte, kousky totiž mizí rychlostí blesku.

Zdroj: archiv značky VAN GRAAF