• Fashion News  • Mondaily: Streetstyle pražského fashion weeku zaplavily květiny a barvy

Mondaily: Streetstyle pražského fashion weeku zaplavily květiny a barvy

Právě probíhající pražský fashion week připomíná spíše rozkvetlou zahradu plnou barev a naděje. O streetstyle několika návštěvníků se totiž postarala módní návrhářka Tereza Rosalie Kladošová, která si pro aktuální kolekci zvolila hravý vzor podpořený její stále neutuchající vášní pro barvy. Do jarního se oblékly influencerka a ‚fashion insiders‘ @alexsedlackova, @adelachloe, @tomashoangkhai, @seraares, @valsedlackova, @nicolekudelkova nebo @zachy_zacharaa. Co na nejnovější kolekci pro podzim/zimu 2022 říkáte vy?

Zemřel módní fotograf Patrick Demarchelier

Módní svět přišel o další legendu, uznávaného fotografa Patricka Demarcheliera. Ten se za svůj život proslavil nejen dokonalými fotografiemi pro nejznámější luxusní značky nebo módní magazíny, ale mohl stát za hledáčkem i při focení princezny Diany, pro kterou byl oblíbeným fotografem. Patrick zemřel ve věku 79 let.

Fila se spojuje s Barney pro kapsulní kolekci

Fila a Barneys New York mají za sebou dlouhou historii společných kolaborací nejen v rámci kolekcí oděvu, ale i obuvi. V úterý představily tu nejnovější – se šesti styly pro muže a ženy zasazenými do klasických siluet v tlumených tónech kontrastujících s mohutnými sliluetami v jasných barvách. A budou k sehnání v prodejnách FIla!