• Fashion News  • Luisa Spagnoli v nové kolekci láká na svobodu a svůdnost v jednom

Luisa Spagnoli v nové kolekci láká na svobodu a svůdnost v jednom

V nové kolekci pro sezónu jaro/léto 2022 oslovuje italská návrhářka Luisa Spagnoli svou komunitu podnikavých a nezávislých žen. Vzduchem se line svoboda a optimismus s kapkou svůdnosti. Kolekce plná vzdušných, lehkých materiálů, které si drží punc luxusu a udržitelnosti, vás přenese na cestu do tropických zemí skrývajících dobrodružství. 

Kolekce oblečení a doplňků jsou navrženy tak, aby byly triumfem přehlídkových mol, ale aby si našly využití i v každodenním životě skutečných žen. V kolekci se vsází na trendy této sezóny – potisky, výšivky, žakárové motivy, to vše zpracované na luxusních látkách, z nichž mnohé získaly certifikát udržitelnosti. Vyšívané šifonové halenky či romantické šaty s krajkovými detaily jsou základem každodenních outfitů. 

Luisa Spagnoli představila hedvábné maxi šaty, u kterých nechybí ani detaily koženého pásku s tyrkysovými přezkami, zvýrazní svůdné linie každé ženy. Dalším klíčovým prvkem nové kolekce jsou korzety, které Luisa Spagnoli doplnila o krajkové lemování a kombinuje je s volnými košilemi. Městký nádech v kolekci odráží denim. Rozšířený střih prodlužuje siluetu ženského těla. Dále ozdobné blejzry nebo vzduchem linoucí se sukně. Kolekce tak nabízí ikonické kousky, které lze kombinovat se svobodou.

Doplňky vyzařující nadčasovou a sofistikovanou atmosféru podtrhnou autenticitu každého looku. Na běžné denní nošení v kolekci najdeme ploché sandály nebo maxi tašky. Oproti tomu vysoké sandály doplněné o mini kabelky přes ramenou vyrazí dech a zastíní tak romantický pohled na západ slunce. Šperky jsou velkým tématem pro ženu. Zlaté a tyrkysové šperky jsou v nové kolekci všudypřítomné. 

Zdroj fotografií: Luisa Spagnoli