• Lifestyle  • Styl a barvy v uších, to jsou Happy Plugs

Styl a barvy v uších, to jsou Happy Plugs

Mobilní telefon už dávno není jen krabička na hovory a SMSky. Je to v mnoha případech také módní doplněk, něco, co rádi ukážete, čím se nenápadně pochlubíte, zvlášť když ho máte ve stylovém obalu nebo na něm máte designový kryt. A teď to celé můžete ještě doplnit skvělými sluchátky z dílny Švédské firmy Happy Plugs, která je autorem konceptu “What Color Are You Today?®“ (“Jakou barvou jsi dnes?”).A nejsou to jen sluchátka (pecky nebo špunty), ale ve stejných barvách také kryty a USB kabely, takže nakonec zvývá už jen vybrat k nim ten správný outfit.

Happy Plugs Orange

Happy Plugs Orange

Happy Plugs sluchátka se aktuálně vyrábí v provedení s handsfree a vybírat můžete z 16 barev. Od pastelově žluté, zelené, oranžové, růžové, levandulové, fialové, cherry a červené, kterou doplňuje tyrkysová a další dva odstíny modré a samozřejmě nepostradatelná černá a bílá. Výjimečný pocit pak na první pohled získáte z lesklé stříbrné, zlaté a nejnovější červenozlaté, které vybočují ze všeho, co jste dosud viděli. K tomu kryty na iPhone 5/5C/5S nebo Samsung Galaxy S4, které se sluchátky dokonale ladí, stejně jako USB-lightning nebo USB-microUSB kabely. V nabídce jsou i čtyri barevné varianty obalů na iPad Air a iPad mini, které vypadají jako diář/kniha.

Happy Plugs Black

Happy Plugs Red

Samotnou kapitolou je balení sluchátek a kabelů. Pecky i špunty jsou minimalisticky zabalené v plastové průhledné krabičce a jejich tvar tvoří dvě spojené noty ♫, zatímco kabely zase srdíčko ♥. Pro Českou republiku je oficiálním dovozcem mladá česká společnost Balao, založená s cílem pomáhat zajímavým produktům a značkám s pronikáním na český a slovenský trh. 

Takže se ptám: Jakou barvou jste dnes Vy? 😉

Happy Plugs Cherry

Happy Plugs Cherry

Happy Plugs Turquoise

Happy Plugs Turquoise

Happy Plugs Gold

Happy Plugs Gold

Micro-USB

Micro-USB

iPhone kryty

iPhone kryty

Samsung Galaxy S4 kryty

Samsung Galaxy S4 kryty

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8