• Styling  • TRENDY PODZIM
fall

TRENDY PODZIM

Trendem číslo jedna tohoto podzimu bude jednoznačně červená barva. Nosit ji můžete na tričku, kabátu, svetru, kalhotách či sukni. Klidně se nebojte zkombinovat více odstínů červené dohromady do jednoho outfitu.

redone

Pro méně odvážné bude určitě skvělou variantou klasická černá, která je po barevném létě pro spoustu z nás vždy příjemnou změnou. Uznejte sami, barva je to sice trochu smutná, ale při troše fantazie dokáže udělat outfit hravý a zábavný. Stačí je kombinovat správně materiály, jednoznačně pokud volíme outfit celý černý, neoblékneme se do jednoho materiálu.

blackone

Kožešiny a chlupy! Není nic příjemnějšího, než se v sychravém počasí zachumlat do hřejivé chlupaté vestičky či kožešinového kabátku, s tímto trendem rozhodně nešlápnete vedle a ještě vás zahřeje.

vest

Trend, který si oblíbily i světová návrháři jsou jednoznačně tenisky. Noste je ke kabátu, sukním, kalhotám, kožichu. Barevné či blýskavé tenisky skvěle oživí každý podzimní outfit a výborně se s nimi dobíhá autobus.

sneakers

Každou sezonu přichází inspirace z let minulých. Tento podzim to budou léta šedesátá. Vysoké kozačky, áčkový střih, jednoduché linie. Ideální je volit outfit v tomto stylu v pastelových barvách, které nám ponechají ještě pár vzpomínek na barvami hýřící léto.

gucci

Kůže, koženka – vypadá luxusně a příjemně vás zahřeje a doplní každý podzimní outfit, ať už ji obléknete na bundě, kalhotách, či třeba kraťasech. Důležité je to s kůží nepřehánět a správně kombinovat, pokud zrovna nejdete na rockový koncert. Všeho moc škodí.

street

V předposlední řadě nesmíme zapomenout na barvy podzimu jako je oranžová, khaki, žlutá, hnědá, vínová, okrová. Ty na podzim nikdy nezklamou a vždy vytvoří skvělý podzimní look. Zkuste třeba asymetricky střižené šaty, doplnit dlouhou šálou, v těchto barvách a vytvoříte dokonalý podzimní outfit.

streetstyle1

A na závěr, staré dobré zvířecí vzory. U tohoto trendu s vykřičníkem: méně je někdy více! Opravdu není třeba mít botičky s motivem zebry, kalhoty s motivem žirafy a leopardí bundičku. Pokud si netroufáme správně kombinovat zvířátka, opravdu bohatě postačí jeden výrazný prvek, který outfit skvěle doplní a oživí.

animal

Tak honem za novými kolekcemi pro ty nejvychytanější kousky pro tento podzim. Je něco lepšího, než si tohle tak trochu depresivní období roku zpříjemnit nákupy a následně vypadat skvěle a zářit v sychravém počasí?

Zdroje obrázků: 1, 2, 3, 4, 5