• Styling  • Styl po francouzsku

Styl po francouzsku

Francouzky mají ten největší šmrnc, aniž by se musely příliš snažit. Jsou krásné a upravené. Skoro to vypadá, že s citem pro módu a styl se rodí, tak od nich odkoukejme pár chytrých triků. Patříme mezi nejkrásnější ženy světa, a tak by to mělo být i vidět. 

Jejich styl je rafinovaný, minimalistický, hravý a velmi ženský. Nepodléhají slepě módním trendům, ale sledují je. Nevěřte tomu, že jsou všechny Francouzky štíhlé a krásné od přírody. Je to jen tím, jakým způsobem se o sebe starají a jak se dívají na styl a módu. Co tedy dělat a nedělat, abyste získala zdánlivě přirozené francouzské kouzlo? Pojďme spojit české půvaby a francouzský styl. Ale jak na to?Collage_Fotor french 4Zde je našich pár tipů:

Styl je vše, takže si pořiďte červenou rtěnku, která vám jde k pleti a najděte si dokonalý parfém a používejte ho dalších třicet let. Klidně noste černou podprsenku pod bílou halenku. Je to neuvěřitelně stylové a má to šmrnc. Nikdy to nepřehánějte s líčením, barvami a příliš mnoha doplňky. V jednoduchosti je krása. Collage_Fotor french style 2Není třeba, abyste do svého šatníku investovaly výplatu za posledních deset let. Naopak! Stačí mít jedinou věc, která vám dodá pocit sebejistoty. Tuhle úžasnou věcičku, která poslouží celý život, přitom klidně můžete najít ve výprodeji, ve vetešnictví nebo zdědit. Také kombinujte černou a tmavě modrou nebo červenou a růžovou, stejně jako Yves Saint Laurent. Občas s klidem zalovte v partnerově skříni a dolaďte svůj outfit jeho košilí, svetrem nebo kabátem.Collage_Fotor french 5A co by Francouzka nikdy neudělala? Neladí kabelku s oblečením. Příliš si nevytrhává obočí. Nenosí hluboký výstřih a nechodí spát neodlíčená.

A oslední pravidlo – přestaňte se tolik snažit. Všechno by mělo vypadat, že to jde úplně lehce a samo.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...